"חטף את אחותו, הכה בפטיש והצית"

ימים ספורים לאחר שהותרה לפרסום פרשת רצח רנין רחאל, הוגש כתב אישום נגד אחיה בן ה-22 המגולל את השתלשלות האירועים המחרידים. על פי כתב האישום, הוא חטף אותה לאחר שעזבה את הבית ושינתה את אורח חייה. הוא הכה אותה במכות פטיש, הצית אותה ונמלט מהמקום. עוד נחשף כי קודם לכן הוא דרס את אחותו

חוסיין יוסף רחאל, הבוקר (חדשות 2)

כתב אישום חמור הוגש הבוקר (ראשון) נגד חוסיין יוסף רחאל, בן 22 מבית זרזיר, שנעצר בחשד לרצח אחותו בת ה-19 לפני כחודש. כתב האישום מייחס לרחאל עבירות של רצח, חטיפה לשם רצח, הצתה וחבלה בכוונה מחמירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

מכתב האישום עולה כי רחאל החליט לרצוח את אחותו, רנין רחאל, לאחר שעזבה את הבית ושינתה את אורח חייה. ב-12 בינואר הוא הצטייד בפטיש ובחומר דליק, הגיע לאזור הסמוך לכפר משהד - שם הייתה אחותו המנוחה.

נרצחה באכזריות. רנין רחאל

על פי כתב האישום, חוסיין יוסף חטף את רנין בכוח, הוביל אותה לחורשה מבודדת הסמוכה ליישוב חנתון ושם הכה אותה באמצעות פטיש, הפיל אותה ארצה והמשיך להכות בראשה באמצעות הפטיש עד שניפץ את גולגולתה. בהמשך, הוא שפך עליה חומר דליק, הצית את גופה ונמלט מהמקום.

כמו כן, כתב האישום מגולל אירוע נוסף שאירע עוד קודם לכן. על פי כתב האישום, הנאשם דרס את אחותו בכוונה לגרום לה חבלה חמורה. הפרקליטות ביקשה מבית המשפט לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

דודו של הרוצח שהגיע לבית המשפט האשים את המדינה באחריות להירצחה של אחייניתו. לטענתו, מדובר בבחור צעיר ששירת שירות קרבי וכי הוא בכלל לא קשור לרצח אחותו. "האמת תצא לאור", אמר הדוד.