בן 16 הואשם ברצח ובניסיונות רצח

רצח, שלושה ניסיונות רצח, שתי עבירות של חבלה בכוונה מחמירה, קשירת קשר לפשע, תקיפה בנסיבות מחמירות, פציעה בנסיבות מחמירות ואיומים – כל האישומים האלו מיוחסים לקטין בן 16 מיפו. על פי כתב האישום שהוגש נגדו, כל העבירות נעשו בעקבות סכסוך בין הנער לבין קטין אחר בן 17 וקרוב משפחתו

ארכיון (רפעת עכר)

כתב אישום חמור הוגש הבוקר (שישי) נגד קטין בן 16 מיפו בגין רצח איברהים חיג'אזי ובגין שלוש עבירות של ניסיון רצח, שתי עבירות של חבלה בכוונה מחמירה, קשירת קשר לפשע, תקיפה בנסיבות מחמירות, פציעה בנסיבות מחמירות ואיומים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

כתב האישום מתאר מסכת אלימות קיצונית וקטלנית שהפעיל הנאשם כלפי מספר קורבנות. מניעיה של האלימות הקשה נשארו נסתרים עד היום. כיוון שמדובר בקטין בן 16, חל איסור על פרסום פרטיו של הנאשם.

על פי כתב האישום, הנאשם הסתכסך עם קטין אחר וקרוב משפחתו במהלך חודש יוני 2015. בעקבות אותו סכסוך, העביר הנאשם מסרים מאיימים לשניים באמצעות אנשים שונים.

במשך כשבועיים תקף הנאשם את קורבנותיו השונים והעביר להם מסרים מאיימים אשר הבשילו לידי מעשים ב-15 בינואר. באותו יום, תוך שעה אחת בלבד, חיבל הנאשם חבלות חמורות בשניים מהמתלוננים נגדו וניסה לרצוח את הקטין בן ה-17 עמו היה מסוכסך.

זמן קצר לאחר מכן, כך על פי כתב האישום, הוא שב לזירת האירוע עם אביו ועם אחרים בכדי לרצוח את הקטין ואת בני משפחתו, תוך שימוש בסכינים. במסגרת תקיפה זו, ניסה אביו של הנאשם לרצוח קטין כבן 15 והנאשם רצח בכוונה תחילה את המנוח, איברהים חיג'אזי.