אישום: תקף מינית נערה, החבר תיעד

כתב אישום חמור הוגש נגד שני בני 16 מאזור המרכז לאחר שאחד מהם ביצע בנערה בת 15 מעשה סדום וחברו תיעד את המעשה, כל זאת בזמן שהיתה שיכורה. השניים הפסיקו את המעשים רק אחרי שחברתה שהייתה עמה התעשתה ומנעה מהם להמשיך במעשים

כתב אישום חמור בגין תקיפה מינית, אילוסטר (חדשות 2)

פרקליטות מחוז המרכז הגישה לבית המשפט לנוער ברמלה כתב אישום ביום חמישי האחרון נגד שני קטינים בני 16 מאזור המרכז, בגין ביצוע עבירות מין בנערה בת 15. כתב האישום מייחס לאחד הנערים ביצוע מעשה סדום בנערה בזמן שהיתה שיכורה. חברו הואשם בתיעוד המעשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בכתב האישום שהוגש על ידי עו"ד אורלי שרגנהיים, מתואר האירוע הקשה שהתרחש באפריל בשנה שעברה, אז פגשו שתי נערות בנות 15 מכר משותף לשני הנאשמים. בהמשך הלילה אמור היה להתקיים מפגש חברתי בביתו של אותו מכר, אך לבסוף הציע אחד הנאשמים לנערות להתלוות אליהם לביתו במושב באזור השפלה ולשתות אלכוהול - והנערות הסכימו לכך.

השניים התיישבו עם הנערות בסלון ביתו של אחד מהם. בשלב מסוים הלכה הקטינה לחדר השירותים ובצאתה ניגש אליה אחד הנערים וניסה לנשקה בכוח. הנערה הזיזה את ראשה ואמרה לנאשם כי היא אינה מעוניינת, וחזרה לסלון הבית.

בהמשך הלילה המשיכה הנערה בשתיית אלכוהול שסיפק אחד הנאשמים. אחר כך יצאו הארבעה מהבית, זאת מפאת בקשת הוריו של אחד האשמים שיחדלו מלהרעיש. הקבוצה התמקמה בחצר, שם נשכבה הנערה על גבה כשהיא בערפול חושים מחמת השכרות.

"תקף מינית בזמן שהחבר תיעד"

בשלב זה, ביצע הנאשם עבירות מין בנערה, תוך שהוא מנצל את היותה שיכורה, מה שמנע ממנה לתת הסכמה חופשית. במקביל, הנער השני תיעד את המתרחש בווידאו וקרא קריאות עידוד לחברו. בכתב האישום אף צוין כי הנער שלו יוחסו עבירות המין לא חדל ממעשיו, עד שנהדף על ידי חברתה.

לאחר המעשים ביקשה החברה משני הנערים שיחזירו אותן לבתיהן. הם התקשרו לקרוב משפחה שהגיע עם מכוניתו והתבקש לקחת אותה לביתה. הנערה התמוטטה תוך זמן קצר ופונתה לבית החולים בשל הרעלת אלכוהול. סניגוריהם של שני הנאשמים בחרו שלא להגיב על הנאמר בכתב האישום החמור.

לפניות לכתב: Azria@ch2news.co.il