אולמרט יודה בשיבוש הליכי חקירה?

עורכי דינו של רה"מ לשעבר נועדים עם פרקליט המדינה בניסיון להגיע להסדר בכלל הפרשיות בעניינו. פרקליטי אולמרט צפויים לבקש חפיפה בשני עונשי המאסר שנגזרו עליו, בפרקליטות יתעקשו על הודאה בפרשת ההקלטות של שולה זקן. המועד האחרון להגיע להסכם: עד יום שלישי הקרוב

אולמרט יודה בשיבוש הליכי חקירה? (גיל יוחנן)

פגישה מכרעת: עורכי דינו של ראש הממשלה לשעבר דנים הערב (חמישי) עם פרקליט המדינה שי ניצן בניסיון להגיע להסדר כולל שבמסגרתו ימשכו שני הצדדים את ערעוריהם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

פרקליטיו של אולמרט שואפים לקצר ככל הניתן את משך שהותו בכלא. בית המשפט העליון גזר עליו 18 חודשי מאסר בפרשת הולילנד ובית המשפט המחוזי גזר עליו 8 חודשי מאסר נוספים בפרשת טלנסקי. עורכי הדין יבקשו מהפרקליטות ככל הנראה שעונשי המאסר ירוצו בחפיפה ולא במצטבר.

פרקליט המדינה שי ניצן (פלאש 90, איליה יפימוביץ')

בפרקליטות עשויים להתגמש בנושא עונשי המאסר, אך מנגד הם צפויים לדרוש מאולמרט להודות בסעיף כלשהו של שיבוש או הדחה בעניינה של ראש לשכתו לשעבר שולה זקן. מכיוון שערעורו של אולמרט בתיק טלנסקי יידון כבר ביום שלישי הקרוב, ההערכה היא כי יהיה על הצדדים להגיע להבנות לפני המועד הזה.

שולה זקן (רויטרס)

דבר הפגישה בין הצדדים פורסם לראשונה בחדשות 2 בשבוע שעבר. מדובר בניסיון של שני הצדדים להגיע להסדר מוסכם בנוגע לארבע פרשות שונות: העונש שנגזר על אולמרט בפרשת הולילנד, ערעורו של אולמרט על העונש שנגזר עליו בפרשת טלנסקי, הערעור שהמדינה מבקשת להגיש על זיכויו בפרשת ראשונטורס וחקירת ההקלטות של שולה זקן.