הסדר כולל? הפגישה המכרעת - מחר

פרסום ראשון: פרקליטיו של ראש הממשלה לשעבר ייוועדו עם פרקליט המדינה שי ניצן בניסיון להגיע להסדר בכלל הפרשיות בעניינו. במסגרת ההסדר הצפוי, יימשכו הערעורים של אולמרט והמדינה

הפגישה המכרעת - מחר (גיל יוחנן)

פרקליט המדינה שי ניצן ופרקליטיו של ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט ייפגשו מחר (חמישי), וידונו באפשרות להגיע להסדר בתיקים המתנהלים בעניינו. מטרת הפגישה היא ניסיון להגיע - שישה ימים לפני הערעור בתיק טלנסקי - להסדר בכלל הפרשיות המיוחסות לאולמרט. דבר הפגישה פורסם לראשונה בחדשות 2 Online בתחילת השבוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

רק לפני כשבועיים זיכה בית המשפט העליון את אולמרט מאחד מסעיפי השוחד נגדו, אך הותיר על כנה הרשעה בסעיף שוחד נוסף במסגרת פרשת הולילנד. במסגרת הערעור קוצר עונשו של אולמרט מ-6 שנים לשנה וחצי בלבד.

יסכים להסדר? פרקליט המדינה שי ניצן (Olivier Fitoussi /FLASH90)

במקביל אמור להיפתח בקרוב ערעורו של אולמרט על גזר הדין במשפט טלנסקי, ששלח אותו ל-8 חודשי מאסר. הפרקליטות מצידה מערערת על זיכויו של אולמרט בתיק ראשונטורס, וטרם הוחלט כיצד לנהוג בנושא ההקלטות של שולה זקן, מהן עולה לכאורה חשד לשיבוש מהלכי חקירה.

ההערכה היא כי שאיפת הצדדים היא להגיע להסדר כולל בכל הפרשות השונות, במסגרתן ייקבע עונש מוסכם לאולמרט, תיסגר חקירת המשטרה בנושא ההקלטות של זקן ושני הצדדים ימשכו את ערעוריהם.