אולגה זדורוב בכתה: "בעלי זכאי"

רעייתו של רומן זדורוב הגיבה לדחיית הערעור על הרשעתו ברצח תאיר ראדה והביעה זעם על מערכת האכיפת החוק: "הם לא רוצים להודות שעשו טעות ענקית והרסו חיים, לא לבנאדם אחד אלא לשתי משפחות". היא האשימה: "כל החומר בנוי על שקרים של המשטרה והפרקליטות". אילנה ראדה: "זה לא נגמר, שופט אחד השאיר חלון פתוח"

אחרי הדרמה הגדולה בבית המשפט העליון, שהשאיר על כנה את הרשעתו של רומן זדורוב ברצח הילדה תאיר ראדה, האשימה אשתו אולגה: "הוא נפל קורבן בידי המשטרה והפרקליטות". בקול שבור היא הבהירה: "בעלי זכאי, הם לא רוצים להודות שעשו טעות ענקית והרסו חיים, לא לבנאדם אחד אלא לשתי משפחות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

זדורוב הייתה נסערת מאוד כשדיברה עם כלי התקשורת מחוץ לאולם הדיונים. "ראינו פה שוב השחתה, הם לא יכולים לזכות כי מכאן יתחילו הרבה בעיות. לצערי, בשבילם הכי חשוב זה היציבות שלהם בתור מערכת משפט - הם לא רוצים להודות שעשו טעות ענקית".

"הם לא קראו את החומר כי זה הרבה זמן וזה תיק עמוס" המשיכה זדורוב. "כל החומר הזה בנוי על שקרים של המשטרה והפרקליטות. מתי תפסיקו לפחד? אני רוצה שאנשים יקומו ויגיבו, כי מחר זה יכול להיות כל אחד מכם. מה יש להם נגד בעלי?".

אילנה ראדה: עד סוף חיי אמשיך לרדוף אחר הרוצחים של תאיר

אולגה זדורוב הדגישה כי רוצחיה של תאיר עדיין חופשיים: "אני מרחמת עליהם שהם לא קיבלו את האמת כי זה הוביל לזה שלא יחפשו את הרוצחים. אם היום היה זיכוי היינו יוצאים לחפש את הרוצחים".

היא סיפרה ששוחחה עם בעלה שלשום והוא היה בטוח שייצא זכאי: "הוא תמים מאוד. הוא נפל קורבן בידי המשטרה והפרקליטות. הם לא רוצים לרדת מהעץ ושומרים על המקום שלהם והתפקיד שלהם. אני לא ארגע עד שהעניין ייגמר בטוב. אני ממשיכה להילחם ומי שיצטרף אני אשמח".

גם אמה של תאיר ז"ל, אילנה ראדה, המשיכה להטיל ספק באשמתו של זדורוב. "זה לא נפתר. הם עדיין בני אדם (השופטים) ורק ה' הוא שיחליט. אני עדיין בספק והדרך עוד ארוכה. זה לא נגמר, מאחר ושופט אחד השאיר חלון פתוח יש על מה עוד להתסכל. עד סוף חיי אמשיך לרדוף אחר הרוצחים של תאיר".