אישום: הסירה את הזמזמים - וגנבה בגדים בעשרות אלפי שקלים

בית משפט השלום בקריות גזר מאסר על תנאי על צעירה בת 28 מהצפון, שגנבה פריטי לבוש רבים מרשת אופנה בה עבדה בעבר. היא הצליחה לחמוק מהחנות עם הבגדים לאחר ששמה את ידיה על המכשיר להסרת הזמזמים המוצמדים לבגדים - והסירה אותם בתא ההלבשה. צפו בתיעוד הגניבה

המכשיר הקטן שסייע בפשע גדול: בית משפט השלום בקריות גזר אתמול (שלישי) מאסר על תנאי על צעירה בת 28 מהצפון, לאחר שגנבה בגדים בשווי עשרות אלפי שקלים מרשת אופנה מובילה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מחקירת הצעירה בתחנת המשטרה עלה כי היא נהגה לגנוב את הפריטים בשיטה פשוטה למדי, אך מתוחכמת: לאחר שעבדה בעבר ברשת האופנה, היא הכירה את מערך האבטחה בחנויות הרשת - והצליחה לשים את ידה על מכשיר להסרת הזמזמים המוצמדים לכל בגד על מנת למנוע גניבות.

הצעירה נכנסה לחדרי הלבשה במספר חנויות של הרשת עם הפריטים שליקטה, הסירה את הזמזמים באמצעות המכשיר - ויצאה מהסניפים עם בגדים חדשים, זאת מבלי לעורר כל חשד שגנבה אותם. בצילומי מצלמות האבטחה נראית הצעירה יוצאת עם פריטים רבים מהחנות. המוכרים בחנות הבחינו בצילומים ומיהרו לדווח עליה לתחנת המשטרה.בכתב האישום שהוגש נגדה היא הודתה במקרים בודדים בלבד של גניבה - ונגזר עליה עונש קל של מאסר על תנאי, ללא קנס כספי - זאת לאחר שעלו כשלים ראייתיים בתיק.

שופטת בימ"ש השלום בקריות, רמה לאופר חסון, הורתה לצעירה להחזיר את פריטי הביגוד שנמצאו אצלה - ולהשמיד את הכלי להסרת הזמזמים שאפשר לה לגנוב את פריטי הלבוש הרבים.עורך דינה של הצעירה, אבי אמר, מסר בתגובה כי "הנאשמת הודתה והביעה חרטה. מדובר באירוע נקודתי שאינו מאפיין התנהגות הנאשמת".