אישום: אב ובנו רצחו את שכנם - רק כי העיר להם על הרעש

פרקליטות מחוז צפון הגישה היום לבית המשפט המחוזי בנצרת כתב אישום נגד מוטי קריספיל ואביו אליהו, בגין רצח שכנם אנדריי נפומיאשצ'י בן ה-37 לפני כחודש במגדל העמק. הוא ביקש מהם שלא ירעישו - ובתגובה הם דקרו אותו ופצעו אותו עד שמת במקום. בפרקליטות מבקשים להאריך את מעצרם עד תום ההליכים נגדם

אב ובנו רצחו את שכנם כנקמה. ארכיון (Miriam Alsterl/Flash90)

דקרו את שכנם שוב ושוב רק כי העיר להם על רעש: פרקליטות מחוז צפון הגישה היום (חמישי) לבית המשפט המחוזי בנצרת כתב אישום נגד מוטי קריספיל ואביו אליהו, בגין רצח שכנם אנדריי נפומיאשצ'י בן ה-37 לפני כחודש במגדל העמק ובגין שיבוש מהלכי משפט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מעובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עו"ד ויאאם קבלאוי עלה כי המנוח התעורר משנתו למשמע רעש טרקטורון וירד לרחוב. הוא ביקש ממוטי שנסע בטרקטורון להפסיק מאחר והרעש עלול להעיר את בתו התינוקת משנתה. במקום התפתח ויכוח בין המנוח למוטי. לאחר מכן, חזר המנוח לדירתו והרוחות שקטו.

בהמשך , החליטו מוטי ואביו לנקום במנוח - ולשם כך, הצטייד מוטי בסכין מטבח שאורך להבו כ-19 ס"מ ואביו הצטייד במזמרת גינון מפורקת לשני להבים באורך 30 ס"מ כל אחד -ויצאו לרחוב.

האב קרא לעבר המנוח שירד לרחוב, כשהוא מצויד בלום מתכתי ופגש בנאשמים. בהמשך, כשהבחין המנוח שהנאשמים מצוידים בכלים החדים, התרחק מהם, זרק את הלום וצעק לעברם כי הוא בידיים ריקות וכי אם ברצונם לריב עמו, שיזרקו את הסכינים בהן אחזו.

בתגובה, רצו הנאשמים לעברו, כשהם אוחזים בסכין ובכלים החדים, התנפלו עליו ודקרו את המנוח בבטנו העליונה, בשכמו, בזרועו, בירכו השמאלית, וכן גרמו לו לחתכים בצווארו ובמקומות נוספים בגופו.

כתוצאה ממעשיהם של הנאשמים, ולאחר ניסיונות ההחייאה שנערכו על ידי ניידת הטיפול הנמרץ שהוזעקה למקום, נקבע מותו של המנוח. הפרקליטות מבקשת מביהמ"ש לעצור את הנאשמים עד תום ההליכים המשפטיים נגדם.