תיעוד: הנגיעה שהתפתחה לקטטה

תושב נתניה בן 36 מואשם בתקיפה בעקבות קטטה אלימה שהתפתחה בבית קפה בקניון ברחובות. בתיעוד שהגיע לידי חדשות 2 Online נראה הגבר שולח יד לעבר לקוחה, ששפכה עליו קפה בתגובה. בהמשך הוא נראה תוקף את האישה ואת המאבטחים שהוזעקו למקום

כתב אישום הוגש נגד תושב נתניה בן 36 לאחר שתקף שני מאבטחים, שהוזעקו כדי להפריד בינו לבין לקוחה בבית קפה בקניון רחובות. הקטטה החלה בעקבות תקרית חמורה, לאחר שהלקוחה חשה נגיעה באחוריה ושפכה על האיש קפה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בסרטון ממצלמת האבטחה בבית הקפה שהגיע לידי חדשות 2 Online נראה הגבר, שעובד כספק של בית הקפה, כשהוא שולח יד לעבר האישה בעודה ממתינה סמוך לקופה. בין השניים התפתח ויכוח ולאחר מכן האיש יצא מהמקום והמתין בכניסה. לאחר שהלקוחה קיבלה את הקפה שהזמינה היא ניגשה לכניסה למקום ושפכה את הקפה על הנאשם.

בתגובה ניסה הנאשם להכות את האישה, שנסוגה חזרה לתוך בית הקפה. בסרטון הוא נראה נכנס אחריה למקום ומכה אותה בפניה. בשלב זה התערבו הנוכחים וניסו להפריד, ותוך מספר שניות הגיעו גם מאבטחים שניסו להשתלט עליו, אך ללא הצלחה. הוא דחף אחד מהם והפיל אותו לרצפה ונשך את המאבטח השני.

עו"ד שי רודה (יח"צ)

בעקבות התקרית החמורה החליטה מחלקת התביעות של משטרת רחובות להגיש כתב אישום בגין תקיפה. "ההתנהלות של הגברת בסרטון מקוממת מאוד, במיוחד עשיית דין עצמי", אמר עו"ד שי רודה, המייצג את הנאשם. "יש להצר על כך שהמשטרה נתנה לדבר יד ולא העמידה אותה לדין. לאור כך אנחנו שוקלים להגיש נגדה תביעת פיצויים".

לפניות לכתב: azria@ch2news.co.il