אישום: תקף מינית חיילת בקריה

התביעה הצבאית הגישה כתב אישום נגד חייל בגין ביצוע שורת עבירות מין חמורות בחיילת בבסיס הקריה. מכתב האישום עולה כי החייל הוביל את המתלוננת לאזור חשוך בבסיס בשעת לילה מאוחרת ותקף אותה בכוח. למרות שתחילה הוחלט לשחררו למעצר פתוח, בעקבות ערעור הוא נעצר עד תום ההליכים

(חדשות 2)

לבית הדין הצבאי המחוזי הוגש בימים האחרונים כתב אישום חמור נגד חייל המשרת בקריה בתל אביב, בגין ביצוע שורה של עבירות מין בחיילת בבסיס. החייל מואשם בביצוע מעשה מגונה בכוח ובניסיון לבצע מעשה סדום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מכתב האישום עולה כי לפני כשלושה חודשים הגיעה המתלוננת לכניסה לבניין משרדים בבסיס בשעת לילה מאוחרת, ושם פגשה בנאשם. הוא נטל ממנה את תעודת החוגר ואת תעודת הכניסה לבניין והחל להתרחק מהמקום.

החיילת הלכה אחר הנאשם עד שהגיעו לאזור חשוך בבסיס ואז החלה מסכת של מעשים מיניים כלפיה, רובם תוך שימוש בכוח. על פי כתב האישום, החייל לא חדל ממעשיו למרות תחנוני החיילת וניסיונותיה להתנגד. לבסוף הצליחה להימלט מפניו.

תחילה הורה בית הדין הצבאי לשחרר את הנאשם למעצר פתוח, אך התביעה הצבאית החליטה לערער על ההחלטה ולפני שלושה ימים קיבל בית הדין לערעורים את עמדתם והורה לעצור את החייל עד לתום ההליכים המשפטיים.

לפניות לכתב: Matanh@ch2news.tv

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של מתן חצרוני