ריב בחניה כמעט הסתיים בדקירה

הנהג ביקש לפגוע בנהג אחר שחסם את דרכו בחניית קניון ג'י בכפר סבא. בתיעוד ממצלמת האבטחה נראה הנהג יוצא פעמיים ממכוניתו, כשבפעם השנייה הוא אוחז בידיו בסכין. למרבה המזל הסדרן שהיה במקום מנע את התקרית שהייתה עלולה להיות קטלנית. עורך דינו של החשוד: "הסרטון אילם, לא ניתן ללמוד ממנו דבר"

האלימות ברחובות: בחודש שעבר התחיל משפטו של עבריין צעיר שעל פי כתב האישום, הוציא סכין יפנית מתא המטען של מכוניתו בחניית קניון וביקש לפגוע באדם אחר שחסם את דרכו, כשהאירוע כולו מתרחש מול אשתו של המתלונן ומול בנו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתיעוד שהגיע לידי חדשות 2 Online נראה צעיר המוכר למשטרה, שבעת העימות בחניה בקניון ג'י בכפר סבא יצא לכיוון המתלונן והתקרב אליו באיום. הוויכוח הלוהט הופסק על ידי סדרן שהפריד בין הנצים, אך לאחר שניות ספורות הצעיר נראה יוצא פעם נוספת מרכבו, מוציא את הסכין מתא המטען וניגש לכיוונו של המתלונן. גם במקרה זה מה שיכול היה להיגמר בדקירה חמורה נמנע על ידי הסדרן.

עורך הדין ניר דוד

תגובת ד"ר עו"ד ניר דוד המייצג את החשוד: "כבר מלכתחילה נוכחתי לגלות כי מדובר בחקירה רשלנית וחובבנית של מתלונן בעל לקות של ממש בשמיעה ודיבור וכי לכתב האישום אין כל תמיכה בחומר הראיות. הואיל והסרטון אילם לא ניתן ללמוד ממנו דבר.

"מרשי נחסם במכוון על ידי המתלונן, שסירב לפנות את הדרך, ובמשך כל האירוע לא הייתה בידו של מרשי כל סכין. כך או כך - בדעתי לפנות למשרד התחבורה על מנת שיבחנו את כשירות המתלונן להחזיק ברישיון נהיגה, לאור הסיכון הרב שהוא מהווה לסביבה בשעת נהיגתו".