"רוצה להציץ לך". אישום נגד הקצין מחיל האוויר שניהל שיחות מיניות עם "בת 14"

הפרקליטות הגישה כתב אישום נגד הקצין בדרגת רב סרן בטענה שביצע מעשה מגונה וניסיון להטרדה מינית בקטינה. כתב האישום הוגש כשנתיים לאחר שנתפס ברשתו של צייד הפדופילים אבי דוביצקי, שהתחזה לנערה

"בא לי לראות אותך כבר", "צלמי את עצמך בבריכה", "נגעו לך פעם בציצים?". את ההודעות האלה שלח לפני כשנתיים קצין מחיל האוויר בדרגת רב-סרן, למי שהציג את עצמו כילדה בת 14. לאחר החשיפה בחדשות 2 Online הוא נעצר על ידי המשטרה הצבאית, ולאחרונה הוגש נגדו כתב אישום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הקצין בשנות ה-40 לחייו, נשוי ואב לילדים. השניים הכירו בצ'ט ברשת, ומשם עברו להתכתב בטלפון במשך מספר שבועות. במהלך השיחות בין השניים, הקצין אף צילם את ילדיו ושלח סרטון וידאו שלו בו הוא נראה כשהוא לבוש מדים ברכב. במהלך התקופה הוא חשוד שניסה לשכנע את הקטינה לכאורה להיפגש איתו. "מתי את מסיימת ללמוד? בא לי לראות אותך היום", כתב לה.

בין היתר הוא גם הציע לה על פי החשד מתנות תמורת פגישה. "מה בא לך מתנה?", הוא שאל. "צמיד יהלומים", היא השיבה. "ונשיקה?", הוא שאל - וזכה לתגובה צוננת, אך המשיך בשלו: "את מסוגלת לתת לי לגעת בך?". הוא גם ביקש ממנה תמונות שלה בחזיה אך היא סירבה.

למרות שהילדה לכאורה לא השיבה לו בהודעות עם תוכן מיני, מהתכתובות עולה כי הוא ביקש "לראות לה את השדיים" כי "זה יפה" ו"מעניין אותי לראות אותם". הוא גם שאל אותה בתכתובות אם היא מעוניינת לראות את איבר המין שלו. במהלך השיחה הוא גם שאל אותה לשנת לידתה לכאורה - 1999. למרות שהיא קטינה לכאורה, הוא המשיך לשוחח איתה ושלח לה תמונות שלו מהמשרד בבסיס וגם תצלום של איבר מינו. הוא לא ידע שהוא משוחח עם אדם פרטי ובוגר בשם אבי דוביצקי, שפעל אז לדבריו להפלת "עברייני מין" ברשת".

חלק מההתכתבות:

קצין: "בא לך לתת לי להציץ?"
"ילדה": "להציץ לאן?"
קצין: "לך ערומה. כשאת מתקלחת".
"ילדה": "אתה הצצת פעם?"
קצין: "לא"
"ילדה": "לחיילות בבסיס?"
קצין: "ממש לא. אני לא רוצה להסתבך".
"ילדה": "טוב"
קצין: "אז תתני לי להציץ?"

לאחר שנעצר על ידי מצ"ח, מעצרו הוארך, והוא הועבר לטיפול משטרת ישראל. בנוסף, הוא פרש מצה"ל.

ההתכבות בין השניים

לאחרונה, פרקליטות מחוז דרום הגישה נגדו כתב אישום לבית המשפט המחוזי בבאר שבע, בגין עבירות של מעשה מגונה וניסיון להטרדה מינית בקטין שטרם מלאו לו 15. בפרקליטות ציינו כי הם מעוניינים להטיל עליו מאסר בפועל, באם יורשע.

בכתב האישום צוין: "הנאשם, במהלך כל ההתכתבות ועד ליום בו נעצר לחקירה, דרש פעמים רבות מ"טלי" כי תשלח לו תמונות שלה בבגד עם, או בתחתונים, וביקשה לראות את גופה של אלי ללא בגדים והכל לשם גירוי וסיפוק מיני".

לפניות לכתב: MatanH@Ch2news.tv

עמוד הפייסבוק של מתן חצרוני