4 כתבי אישום נגד "האנס מהקריות"

4 כתבי אישום חמורים הוגשו לבית המשפט המחוזי בחיפה נגד דניס טרטיאקוב, בעל אזרחות אוקראינית בן 26 שזכה לכינוי "האנס מהקריות". כתבי האישום מייחסים לו שורה של עבירות, בראשן אינוס בנסיבות מחמירות, חטיפת קטינה ופציעה בנסיבות מחמירות. סנגורו: "נלמד את החומר ונגיב לאחר מכן"

טרטיאקוב בבית המשפט, היום (חדשות 2)

ארבעה כתבי אישום חמורים הוגשו הבוקר (ראשון) נגד דניס טרטיאקוב, בעל אזרחות אוקראינית בן 26, שנעצר לפני כחודש בחשד שהוא "האנס מהקריות". ארבעת האישומים מייחסים לטרטיאקוב, בן לאזרחים ישראלים, שורה של עבירות חמורות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בכתב האישום הראשון מיוחסות לו שלוש עבירות: ניסיון חטיפה למטרת ביצוע עבירה, ניסיון אינוס בנסיבות מחמירות ופציעה בנסיבות מחמירות. על פי כתב האישום, טרטיאקוב עקב אחר קטינה וניסה לחטוף ולאנוס אותה. הוא גרם לפציעתה כשמשך אותה בכוח לתוך בניין מגוריה, והיא סבלה מחתכים ונפיחות באפה ובשפתיה.

בכתב האישום השני מיוחסות לנאשם חטיפה, אינוס בנסיבות מחמירות, כליאת שווא, חבלה חמורה בנסיבות מחמירות ופריצה למקום שאינו מקום מגוריו במטרה לבצע פשע. במקרה זה, חטף טרטיאקוב קטינה מאזור חיפה, כשראה אותה צועדת ברחוב. על פי כתב האישום הוא הוביל אותה למחסן כדי לבצע בה את זממו. הקטינה נפצעה מדקירות באזור הצוואר והפנים וסבלה מחתכים שונים בגופה.

"אחד האכזריים ביותר". טרטיאקוב, ארכיון (משטרת ישראל)

"אחד המקרים האכזריים שידע אזור חיפה"

כתב האישום השלישי מייחס לנאשם ניסיון חטיפה למטרת ביצוע עבירות מין, ניסיון אינוס ופציעה בנסיבות מחמירות. טרטיאקוב - כך על פי כתב האישום - ארב ליד רכבה של אישה בת 41 וניסה לאנוס אותה כשנותרה לבדה. היא הכתה אותו באמצעות התיק שלה ושרטה אותו, ובכך הצליחה להדוף אותו. כתוצאה מהתקרית נגרמו גם לה חתכים באזור הפנים.

באישום הרביעי שהוגש נגד טרטיאקוב, צוין כי הוא נאשם בהחזקת חומר פדופילי במחשבו האישי. על פי כתבי האישום שהוגשו לבית המשפט המחוזי, כל העבירות המדוברות בוצעו בחודשים הראשונים של שנת 2015.

סנגורו של טרטיאקוב אמר בתום דיון הגשת כתב האישום כי הוא ילמד את החומר ויגיב לאחר שיעיין בפירוט בכתב האישום. במשטרה טוענים כי מדובר באחד המקרים האכזריים ביותר שידע אזור חיפה בתקופה האחרונה.