אישום: צעיר מהדרום הסתיר מחלת מין והדביק נשים

כבר ב-2012 ידע צעיר בן 25 מדימונה כי הוא חולה במחלה מדבקת. למרות זאת, כך על פי האישום שהוגש נגדו, הוא לא סיפר על כך לחברתו, הדביק אותה במחלה, והמשיך לקיים יחסי מין בלתי מוגנים עם נשים נוספות

הסתיר מחלה מדבקת מנשים אילוסטרציה (חדשות 2)

צעיר מדימונה מואשם כי הפציר בנשים לקיים עמו יחסי מין לא מוגנים, למרות שידע כי הוא חולה במחלה מדבקת, אותה הסתיר מהן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי כתב האישום שהוגש היום (חמישי) על ידי פרקליטות מחוז תל אביב קיים דקל ששונקר בן ה-25 יחסי מין עם לפחות שלוש נשים שונות ולא הזהיר אותן מפני מחלתו, למרות שכבר בשנת 2012עודכן על מצבו הרפואי על ידי מספר בתי חולים שונים.

באחד המקרים הוא הפציר בבת זוגו לשכב עמו ללא אמצעי הגנה, כיוון ש"כך הוא נהנה יותר". הצעירה נענתה מבלי שידעה אודות מחלתו. לאחר זמן מה, פנו אליה מכרים וסיפרו לה על מחלתו של ששונקר, אך זה הכחיש וסירב להיבדק בטענה שמנסים לפגוע בשמו הטוב. לבסוף הנערה ניגשה בעצמה לבצע בדיקה וגילתה כי אכן ששונקר הדביק אותה במחלה.

גם לאחר אותו מקרה, כך על פי האישום, הוסיף הצעיר לקיים קשרים מיניים בלתי מוגנים. בין היתר הוא פנה לאישה נוספת והציג עצמו כאיש עסקים זר ועשיר, שיעזור לה לשפר את מצבה הכלכלי. הוא הזמין אותה להצטרף אליו לחופשה בה קיים עמה יחסי מין ולא חשף בפניה את מצבו הבריאותי. "ששונקר", צוין בכתב האישום שמייחס לו גם עבירת קבלת דבר במרמה, "עשה במזיד מעשה העלול להפיץ מחלה שיש בה סכנת נפשות".