תיעוד: תקיפה אלימה בלב בית קפה

צעיר מאשדוד שלעג לשיכור בבית קפה הותקף קשות בידי אחיו ולאחר מכן אף נדקר בבטנו. התקרית תועדה במצלמת האבטחה של בית הקפה, מה שהוביל ללכידתם של שני האחים ולהגשת כתב אישום נגדם בגין תקיפה וגרימת פציעה

בבית משפט השלום באשקלון הוגש אתמול (ראשון) כתב אישום נגד שני צעירים תושבי אשדוד בגין תקיפת צעיר אחר ובדקירתו באמצעות מברג – רק משום שלעג לאחד מהם. חלק מהקטטה תועד במצלמת אבטחה בבית הקפה בה התרחשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התקרית אירעה במהלך השבת האחרונה בבית קפה ברובע א' באשדוד, לאחר שצעיר נכנס למקום כשהוא שתוי והחל לשוחח עם שני צעירים אחרים. במהלך חילופי הדברים בין השלושה לעג אחד מיושבי בית הקפה לשיכור ועלב בו. זה בתגובה עזב את המקום ושב אליו כעבור כרבע שעה והלם בפניו של הצעיר שלעג לו. לזירה הגיע כעבור שניות ספורות גם אחיו של התוקף, שהצטרף גם הוא לקטטה והחל לבעוט בצעיר בפראות עד שהורחק בידי חבריו שהיו במקום.

בכך לא הסתיים המפגש האלים בין הצדדים, שנתקלו שוב זה בזה סמוך לבית הקפה מאוחר יותר באותו הערב. במהלך ויכוח שפרץ ביניהם שלף לפתע אחד האחים מברג מכיסו, דקר את הצעיר בבטנו ונמלט מהמקום.

צוותים רפואיים שהוזעקו למקום פינו את הפצוע במצב קל לקבלת טיפול בבית החולים, כשבמקביל פתחו בלשי משטרת אשדוד בחקירת האירוע. שני החשודים, בשנות ה-20 וה-30 לחייהם, נעצרו למחרת היום בביתם שבעיר ונלקחו לחקירה. בית משפט השלום באשדוד האריך את מעצרם ואמש הוגש נגד השניים כתב אישום בין תקיפה וגרימת פציעה.