השופט לעורך הדין: "אם הייתי מלאך המוות, הייתי לוקח אותך"

עורך דין הגיש תלונה נגד שופט בית משפט השלום בירושלים ירון מינטקביץ', לאחר שטען כי זה ייחל למותו - ועשה זאת במהלך דיון בבית המשפט, בפני נוכחים רבים. עוד נבדקת תלונה נוספת נגד השופט לפיה השליך אטב על עורך דין אחר. הנהלת בתי המשפט: "הדברים נאמרו בבדיחות הדעת"

התבדח? השופט מינטקביץ'

האמירה השערורייתית של השופט: עורך דין הגיש לאחרונה תלונה לנציב התלונות על שופטים נגד שופט בית משפט השלום בירושלים ירון מינטקביץ', בה הוא טוען כי השופט אמר לו: "אילו הייתי מלאך המוות, הייתי לוקח אותך".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מהנהלת בתי המשפט נמסר בתגובה לפניית חדשות 2 בנושא כי "אכן דברים ברוח זו נאמרו לעורך הדין על ידי השופט בבדיחות הדעת בשיחת אגב שלא במהלך דיון שיפוטי וללא שהשופט התכוון לפגוע בעורך הדין. השופט מצטער על עוגמת הנפש שנגרמה לעורך הדין, ככל שזו הובנה שלא כהלכה".

לטענתו של עורך הדין, הדברים גרמו לו מבוכה גדולה ונאמרו באולם בית המשפט בנוכחותם של עדים רבים. לדבריו, אין שום בסיס לטענה כאילו הדברים נאמרו בבדיחות הדעת, ויש רקע מוקדם שככל הנראה גרם לשופט להתבטא באופן זה.

לא מדובר בתלונה היחידה כנגד השופט מינטקביץ'. בימים אלה מתבררת תלונה נוספת של עורך דין אחר, שטוען שהשופט השליך לעברו אטב במהלך דיון.