אישום: תקף מינית מלצרים קטינים שהעסיק

נער ונערה בני 15 ו-16 שחיפשו עבודה התקבלו לעבוד כמלצרים בבני ברק - אך העובד שקלט והעסיק אותם ביצע בהם מעשים מגונים, כך לטענת הפרקליטות. "הוא ניצל את פערי הגילאים בינו ובין הקטינים כדי לבצע עבירות מין", נכתב בבקשה להארכת מעצרו

אילוסטרציה (רויטרס)

"ניצל את מצוקתם הכלכלית ותמימותם": אור אהרן אלמוזלינו, בן 34 מבני ברק, עבד כאחראי על מלצרים בבית עסק בעיר - וגם ניהל את תהליך הקליטה של המלצרים החדשים, חלקם נערים. במשטרה ובפרקליטות טוענים בכתב האישום שהוגש נגדו היום (חמישי) כי הוא ניצל את מעמדו כדי לבצע בגופם מעשים מגונים ולקיים עם אחת מהן יחסי מין. מעצרו של אלמוזלינו הוארך "עד להודעה חדשה" לאחר שבית המשפט השתכנע לגבי מסוכנותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בכתב האישום נטען כי אלמוזלינו הכיר לפני מספר חודשים נער בן 15 ונערה בת 16, אותם גייס לעבודה בבית העסק. במהלך התקופה הוא ניסה לשכנע את השניים לישון בדירתו: "הנאשם יצר עבורם ועבור חבריהם מקום מפגש בדירתו ואף בילה עמם, וזאת במטרה לטעת בהם תחושת ביטחון".

לטענת הפרקליטות, אלמוזלינו ניצל את הקשר שנוצר על מנת לבצע עבירות מין בנערים. "במספר הזדמנויות שונות, הוא ביצע בקטין מעשה מגונה", נכתב. "בנוסף, ביצע הנאשם בקטינה מעשים מגונים ובעל אותה בהסכמה".

הוא מואשם בבעילה אסורה בהסכמה ומעשה מגונה בקטין תוך ניצול יחסי תלות ומרות. בכתב האישום שהוגש על ידי עו"ד יעל הראל נכתב כי אלמוזלינו היה אחראי לגייס מלצרים לעבודה, לדאוג למילוי מטלותיהם כראוי ולשלם להם בסופו של כל יום עבודה.

בבקשת המעצר ציינה עו"ד הראל כי "מסוכנותו של המשיב נלמדת מהאופן בו ניצל את פערי הגילאים בינו ובין הקטינים ואת מצוקתם הכלכלית, קרבם לסביבתו, גרם להם לעבוד במחיצתו וללון בדירתו, וכל זאת על מנת לאפשר לו לבצע בהם עבירות מין".