קצין משטרה צבאית הואשם בגניבה

כתב אישום הוגש נגד קצין משטרה צבאית המשרת בכלא 4. מכתב האישום עולה כי הקצין גנב מהכלא עשרות כדורים, אזיקי ידיים ורגליים וערכות דגימת שתן. כמו כן, הוא מואשם שגנב טלפון נייד של אחת החיילות המשרתות עמו. עפ"י כתב האישום הוא "השתתף בחיפושים" אחר הטלפון הגנוב. הקצין הושעה מתפקידו

כלא 4, ארכיון (דובר צה"ל)

קצין משטרה צבאית בדרגת סגן, המשרת בכלא 4 בצריפין, הושעה מתפקידו לאחר שהתגלה כי גנב ציוד צבאי מהכלא. בין היתר, הוא הואשם בלקיחת 61 כדורי 5.56, ערכות דגימת שתן, שני זוגות אזיקי ידיים וזוג אזיקי רגליים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מלבד גניבת הרכוש הצבאי הואשם הקצין גם בגניבת טלפון נייד של מדריכת כלואים. בגין מעשים אלו, מיוחסת לו עבירה של התנהגות שאינה הולמת את דרגתו ואת עמדתו בצבא.

בכתב האישום שהוגש בשבוע שעבר נגד הקצין לבית הדין הצבאי מחוז שיפוט מטכ"ל נטען כי בזמן ששימש קצין תורן בבסיס, הוא נטל את מכשיר הטלפון של מדריכת הכלואים שהותירה אותו בעמדת הקבלה.

הקצין השליך את כרטיס ה-SIM מהמכשיר הגנוב והעביר אותו למכשיר אחר כדי למחוק ממנו מידע. לאחר מכן הוא אף השתתף בחיפושים אחר מכשיר הטלפון, לאחר שהחיילת לא מצאה אותו. בעקבות פתיחת החקירה הושעה הקצין מתפקידו, ומאז נמשכים עדיין ההליכים המשפטיים בעניינו.

לפניות לכתב: MatanH@Ch2news.tv

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של מתן חצרוני