אישום: "ניצל את הילדים למימוש דחפיו המיניים"

כשבועיים לאחר שנעצר הוגש היום כתב אישום חמור נגד משה זאדה (30), מנהל להקת הילדים "פרחי באר שבע", בגין ביצוע עבירות מין קשות ב-13 קטינים. בין היתר הוא מואשם בביצוע מעשה סדום, מעשים מגונים וסחיטה באיומים

הנאשם משה זאדה

פרקליטות מחוז דרום הגישה היום (חמישי) לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום חמור נגד משה זאדה (30), מנהל להקת הזמר "פרחי באר שבע", בגין ביצוע מספר רב של עבירות מין קשות ב-13 קטינים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

כתב האישום מייחס לזאדה עבירות של מעשה סדום, מעשים מגונים בקטינים, מעשים מגונים תוך ניצול יחסי מרות, סחיטה באיומים, הטרדה מינית ושיבוש הליכי משפט. העבירות המיוחסות לזאדה בוצעו, כך על פי כתב האישום, בשלוש השנים שבהן ניהל את להקת הזמר שבה היו חברים קטינים בני 9-14.

על פי כתב האישום, זאדה ביצע עבירות מין רבות בקטינים שהיו חברים בלהקה, בקטינים שעבדו אצלו ובקטינים נוספים בביתו ובמקומות נוספים. חלק מעבירות המין בוצעו במהלך שיחות טלפון והתכתבות בין זאדה לבין הקטינים. בין היתר גרם זאדה לקטינים לצלם את עצמם כשהם מבצעים בעצמם מעשים מיניים ולשלוח לו את התמונות והסרטונים.

"הנאשם ניצל את מעמדו כאחראי על להקה, את האמון שרכשו לו הקטינים והוריהם ואת יחסי הקרבה שנוצרו בינו לבין הקטינים על מנת לממש את דחפיו המיניים הבלתי נלאים", צוין בבקשת המעצר של זאדה.

"התנהגותו מעידה על בעיה בשליטה בדחפים מיניים ועל חוסר גבולות ואלה מלמדים על מסוכנותו", נכתב עוד. "חלק מהעבירות בוצעו בתחכום רב תוך ניצול תמימותם של הקטינים וגם בכך יש כדי להעיד על מסוכנותו הרבה של הנאשם".