אשדוד: גבר הואשם שדקר בסכין ותקף באלות

לפני כשלושה חודשים נעצר תושב העיר לאחר שתועד דוקר ומכה אדם אחר במסגרת סכסוך מתמשך בין כנופיות. במהלך חקירתו עלה כי החשוד מעורב באירוע נוסף בו תקף יחד עם שלושת חבריו לכנופייה אדם אחר המשתייך לכנופייה היריבה

המשטרה עצרה תושב אשדוד בשנות ה-20 לחייו בחשד שהיה מעורב בתקיפה חמורה במסגרת סכסוך מתמשך בין שתי כנופיות פשיעה. זהו מעצרו השני של החשוד, לאחר שהוגש נגדו כתב אישום בגין תקיפה בנסיבות מחמירות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לפני כשלושה חודשים התקבל דיווח במוקד 100 של המשטרה על אדם שנפצע קשה כתוצאה מדקירות בקיוסק באשדוד. במהלך חקירת המקרה נמצא כי החשוד תועד במצלמות האבטחה כשהוא דוקר מספר פעמים אדם אחר.

מספר ימים מאוחר יותר החשוד נעצר בדירת מסתור שבה התחבא. לאחר שנחקר, מעצרו הוארך מספר פעמים. לאחר שהוגש נגדו כתב אישום - הוחלט להאריך את מעצרו עד תום ההליכים.

אישום נוסף בגין דקירה

אולם לא בכך הסתיימה החקירה בעניינו של החשוד. החוקרים גילו כי ארבעה ימים לפני המקרה שתועד, החשוד לקח חלק באירוע אחר ברובע ב' באשדוד, במהלכו תקף יחד עם שלושה בני אדם נוספים גבר אחר המשתייך לכנופיית פשיעה יריבה. החשוד וחבריו השתמשו באלות ובסכינים, וכתוצאה מכך קורבן התקיפה פונה במצב קשה לבית החולים.

לאחר מאמצים רבים שהפעילו אנשי מחלק התשאול של ימ"ר לכיש, צפויה הפרקליטות להגיש כתב אישום נגד החשוד בשל מעורבותו באירוע השני, גם הפעם בגין תקיפה בנסיבות מחמירות.