תיעוד בלעדי: הקטטה שהסתיימה בדריסה

עפ"י כתב האישום, איתמר בניטה דרס במכוון לפחות אחד מהמבלים שהיו מעורבים בקטטה מחוץ למועדון בת"א. לאחר שפגע באדם בנסיעה קדימה, נסע לאחור ודרס שוב - והפקיר אותו שם. פרקליטו: ספק אם הוא הנהג

קטטה המונית מחוץ למועדון בתל אביב הסתיימה בחודש אפריל האחרון במספר נפגעים, לאחר שאחד הנוכחים נכנס לרכבו, התנגש בעוצמה במספר צעירים במקום ונמלט. כעבור מספר ימים הוא נלכד על ידי המשטרה והוגש נגדו כתב אישום חמור. לידי חדשות 2 Online הגיע תיעוד של רגע הדריסה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הקטטה התפתחה מחוץ למועדון ברחוב הארבעה בתל אביב. בכתב האישום צוין כי הנהג, איתמר בניטה, בן 22 מהדרום, "החל לנסוע במהירות לעבר חבורת המתקוטטים ופגע במתלונן שנפל ארצה".

בתיעוד ניתן לראות את הרכב פוגע במתלונן ולאחר מכן נוסע לאחור ופוגע בו שוב. "לאחר מכן הוא עמד מעליו עם רכבו למשך כדקה, מתוך כוונה להטיל בו נכות או מום, או לגרום לו חבלה חמורה", נכתב בכתב האישום שהוגש על ידי עו"ד נועה בר מפרקליטות מחוז תל אביב.

עוד עולה מהאישום נגדו כי לאחר שפגע בצעיר, נמלט בניטה מהמקום תוך שהוא מפקיר את המתלונן פצוע ומדמם במקום. הצעיר שנדרס נחבל קשות ונגרמו לו פגיעות רבות בפנים, בגב, בבטן ובחזה.

החקירה הובילה לנהג

בעקבות הדיווח על הדריסה הגיעו בוחני התנועה של מחוז תל אביב למקום. בהמשך קבעו חוקרי תחנת לב תל אביב שמדובר בניסיון פגיעה מכוון. מפקד התחנה, נצ"מ יאיר חצרוני, הורה על הקמת צוות חקירה מיוחד בפיקודו של רפ"ק קובי אבוטבול. כעבור שלושה ימים איתרו חוקרי מרחב ירקון את החשוד ועצרו אותו.

כעת מואשם בניטה בחבלה בכוונה מחמירה ובהפקרה לאחר פגיעה. הצעיר הוא בעל עבר פלילי ולחובתו כבר שנת מאסר על תנאי בגין אירוע אלימות קודם. למרות זאת, בשבוע שעבר החליט בית המשפט לשחררו למעצר בית תחת תנאים מגבילים.

"המשפט נמצא בראשיתו וספק גדול אם מר בניטה הוא זה שנהג ברכב", אמר לחדשות 2 Online עו"ד משה סוחמי, פרקליטו של בניטה. "אני סבור שהמשפט יטמון בחובו הפתעות בנוגע לזהותו של נהג הרכב".

לפניות לכתב: AzriA@ch2news.tv

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של עזרי עמרם