אישום: תועד מקיים יחסי מין עם חיילת והפיץ את הסרטון ללא ידיעתה

שני חיילים נאשמים בהפצת סרטון שבו נראה אחד מהם מקיים יחסי מין עם אחת החיילות בבסיס שבו הם משרתים. על פי המיוחס להם זיהה החייל כי חברו מצלם אותו רק בעיצומו של האקט, ובמקום לעצור אותו החליט לשתף עמו פעולה - מבלי לשתף בכך את החיילת

הפיץ את תיעוד האקט בקרב חבריו. אילוסטרצי (דובר צה"ל, WhatsApp)

כתב אישום הוגש לבית הדין הצבאי נגד שני חיילים בגין עבירות של פגיעה בפרטיות ומעשה מגונה בצוותא. זאת לאחר לאחר שאחד מהם תיעד את חברו מקיים יחסי מין עם חיילת ללא ידיעתה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי כתב האישום, הבחין אחד החיילים בחברו מקיים יחסי מין עם אחת החיילות בבסיס שבו הם משרתים ואז החל לתעד את האקט בווידאו, ללא ידיעתם של השניים. במהלך הצילום זיהה לפתע החייל המשתתף באקט כי הוא מתועד, אולם במקום לחדול ממעשיו או לשתף את החיילת בגילוי, החליט דווקא לשתף פעולה עם הצלם המציצן בהבעות ומחוות שונות שהפגין אל מול המצלמה.

עוד על פי המיוחס להם, נפגשו שני החיילים מאוחר יותר וצפו בתיעוד הווידאו המרשיע יחדיו. לאחר מכן העביר הצלם את הסרטון לחברו באמצעות הוואטסאפ, וזה הפיץ אותו לאחר מכן בקרב חבריו.
 
במהלך חקירתו התברר כי באחת הפעמים הקודמות שבהן קיים יחסי מין עם אותה החיילת תיעד החייל את האקט בעצמו ללא ידיעתה והפיץ את תיעוד הווידאו והסטילס בקרב חבריו.

לפניות לכתב: MatanH@Ch2news.tv

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של מתן חצרוני