אישום: דרש מבית המשפט להוציא שופטים להורג

גבר תושב השפלה הגיש לבית המשפט בקשה להמית שופטים בגלל ש"הם דרדרו את המדינה והם בוגדים". במשטרה החליטו לעצור את האיש, שסירב לחזור מדבריו ואף דרש להורות על הריגת שופטים נוספים. האיש האושם באיומים ויישלח לבדיקה פסיכיאטרית

אילוסטרציה (חדשות 2)

דרישה לא שגרתית מבית המשפט הסתיימה באישום: תושב השפלה בן 62 הגיש בקשה רשמית לבית המשפט "להמית שופטים" - והואשם באיומים על חייהם של השופטים. הפנייה המקורית של הנאשם - שטען כי השופטים "דרדרו את המדינה" ולכן צריך להוציא אותם להורג בשל בגידה - לא שכנעה את בית המשפט אבל הדאיגה את המשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בחודש שעבר ניגש האיש למזכירות בית המשפט המחוזי בלוד ומסר בקשות להמית שני שופטים ו"להטביע אותם במיכל של ליזול" (חומר ניקוי). על אחד מהם כתב: "נכון יהי ליתן לו יומו שמא יחוס עליו העותר בהמתתו בתלייה ולא בליזול".

האיש נעצר בתחילת השבוע על ידי שוטרי תחנת לוד ונחקר. השבוע, במהלך אחד הדיונים להארכת מעצרו בבית משפט השלום בראשון לציון, הוא אמר: "משטרת ישראל זה משטרת גנבים. זו בקשה שלי להוציא את השופט להורג - כן, הוא בוגד במדינה ודינו מיתה וכך כתוב בחוק". האיש ציין כי כל השופטים אותם ביקש להמית הם בוגדים בעיניו.

היום (חמישי) הגישה יחידת התביעות במחוז מרכז את כתב האישום נגדו. במקביל לכתב האישום, הפרקליטות ביקשה לקבל חוות דעת על מצבו הנפשי של האיש. עו"ד מעין דואק מיחידת התביעות במחוז מרכז, שהגישה את כתב האישום, ביקש מבית המשפט להאריך את מעצרו עד תום ההליכים.

לפניות לכתב: AzriA@ch2news.tv