צפו: עקבו אחרי חיילים, פרצו לבתיהם וגנבו את נשקם

כתב אישום הוגש בתחילת השבוע נגד 4 חברי כנופיה מכפר קרע, שבחודשים האחרונים תועדו כשהם ממתינים בתחנת הרכבת לחיילים שמתגוררים בבנימינה ובחדרה, עוקבים אחריהם לבתיהם ואז פורצים וגונבים את נשקם. כלי הנשק ככל הנראה כבר נמכרו תמורת מאות אלפי שקלים לגורמים עברייניים

כבר כמה חודשים שחיילים באזור חדרה נשארים דרוכים גם בסופי השבוע כשהם מגיעים לביתם. ארבעה חברי כנופיית פורצים הואשמו בתחילת השבוע כי תצפתו על חיילים שיצאו לחופשה, עקבו אחריהם לבתיהם - ואז פרצו וגנבו את נשקם. תיעוד ממצלמות של צוותי הבילוש שעקבו אחריהם חושף את שיטת הפעולה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

המשטרה עצרה בחודש שעבר את חברי הכנופיה מכפר קרע, שנהגו להמתין לחיילים שירדו בתחנת הרכבת בבנימינה. משם הם עקבו אחריהם לבתיהם וחיכו בסבלנות עד שאיש לא יהיה בבית. כשהבחינו שהשטח נקי - פרצו הנאשמים אל הבית וגנבו את כלי הנשק.

במסגרת החקירה הופעל מערך גדול של חוליות מעקב ואמצעים טכניים מרובים וכך הצליחו השוטרים לעלות על מעללי הכנופייה.

כלי הנשק נמכרו במאות אלפי שקלים (חדשות 2)

"התחלנו בעבודה מאוד מאוד מסיבית שכללה הפעלת עשרות אנשי ימ"ר עם כל האמצעים שיש ברשותנו", הסביר נצ"מ בני עבלייה, מפקד ימ"ר חוף. "שכרנו בית באותו אזור בזכרון יעקב ובאחד מסופי השבוע הטמנו בין החיילים ברכבת גם אנשי בילוש".

בתחילת השבוע הגישה פרקליטות מחוז חיפה כתב אישום לבית המשפט המחוזי בעיר נגד ארבעת חברי הכנופיה. כלי הנשק שנגנבו ככל הנראה כבר נמכרו לגורמים עבריינים בשווי מוערך של שלוש מאות אלף שקלים.