המכות במלון באילת: קנס לתוקף

למרות התקרית האלימה והתקיפה, בית המשפט החליט לכבד הסדר טיעון ולא לשלוח לכלא גבר שהואשם בתקיפה של סוכן נסיעות בחדר אוכל בבית מלון באילת. הוא ישלם קנס של 1,200 שקלים בלבד. התקרית שהסתיימה בבית החולים תועדה במצלמת אבטחה

לפני כשלושה חודשים פרסמנו תיעוד בלעדי מקטטה שהתפתחה בחדר אוכל באחד מבתי המלון באילת, אירוע שהסתיים בבית החולים. בשבוע שעבר החליט בית משפט השלום באילת לאשר הסדר טיעון בעניינו של אחד התוקפים, בן 23, שהואשם בתקיפה - ולא לשלוח אותו לכלא, אלא להסתפק בקנס כספי בלבד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

באוגוסט בשנה שעברה שהתה במלון קבוצה של אורחים שהזמינו חבילת נופש דרך סוכן נסיעות שגם הוא נפש במלון. סמוך לשעה 20:30, במהלך ארוחת הערב, ניגש אחד המזמינים לסוכן הנסיעות, שבדיוק עסק בנטילת מזון לצלחת, וביקש לשוחח עמו על מחיר חבילת הנופש שהזמינו ממנו, זאת לאחר שלטענתם נגבה מהם מחיר יקר מדי.

על פי כתב האישום, סוכן הנסיעות הפנה אותו לעורך דין או בית משפט. לאחר שהנאשם לא ויתר - סוכן הנסיעות, על פי האישום, הצמיד לפניו צלחת מלאה מזון, אחז בחולצתו, משך אותה ודחף את הנאשם.

בתגובה לכך התפתחה התגרה שתועדה במצלמות האבטחה במקום, במהלכה הנאשם חבט בפניו באמצעות אגרופו. אדם נוסף שהיה במקום החל לבעוט ולחבוט בסוכן באגרופים, ולאחר מכן נטל צלחת חרסינה והשליך אותה לכיוונו של סוכן הנסיעות.

בתיעוד נראה שאורחי המלון מופתעים מהנעשה, וקמים מהשולחנות על מנת להפריד בין הצדדים. לבסוף פונה סוכן הנסיעות על ידי מד"א במצב קל לבית החולים יוספטל בעיר, כשהוא סובל מדימום בראשו בשל חתך. המשטרה עיכבה אז את המעורבים בקטטה לחקירה.

עו"ד משה שוחטמן

סנגורו של הנאשם, עו"ד משה שוחטמן, הגיע להסדר טיעון עם הפרקליטות שלפיו הנאשם יודה בכתב האישום המתוקן, יורשע בתקיפה, ויוטלו עליו העונשים הבאים: קנס בסך 1,200 שקלים ומאסר על תנאי בן ארבעה חודשים למשך שלוש שנים על כל עבירת אלימות.

הנאשם אמר כי הוא "מצטער על מה שקרה". לדבריו הצטרף גם סנגורו שציין כי "העונש מהווה הרתעה עבורו הן לאור גילו הצעיר ועברו הנקי". שופטת בית משפט השלום באילת שוש שטרית אישרה את הסדר הטיעון.

לפניות לכתב: MatanH@Ch2news.tv

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של מתן חצרוני