אישום: דרש מקטינות ברשת לבצע מעשים מיניים

עדויות רבות שהתקבלו אודות תושב הצפון הביאו להגשת כתב אישום נגדו שמתאר דפוס שיטתי שבו פעל כדי לפתות קטינות ברשת ולבצע בהן עבירות מין חמורות. כשחלק מהן סירבו לדרישותיו הוא איים עליהן באונס וברצח

"איים ברצח ובאונס", הנאשם בביהמ"ש הבוקר (חדשות 2)

גבר בן 36 מקריית אתא הואשם הבוקר (שני) שפיתה קטינות ברשת וביצע בהן שורת עבירות מין. לפחות 12 קטינות נפלו קורבן למעשיו של האיש שנאשם באינוס, ניסיון אינוס, בעילה אסורה בהסכמה, מעשה מגונה בקטינה ושידול קטינים לביצוע מעשים מגונים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

מכתב האישום, שהוגש על ידי הפרקליטות לבית המשפט המחוזי בחיפה, עולה כי עדויות הגיעו מיותר מ-12 נערות שעמן היה הנאשם בקשר במשך תקופה ארוכה.

הוא יצר קשר עם הנערות באמצעות אתרי אינטרנט ובאמצעות הטלפון הנייד שלו, כשהוא משקר להם בנוגע לגילו ולשמו. הוא ניהל איתן שיחות בעלות אופי מיני, הורה להן לבצע מעשים מיניים.

איים באונס וברצח

חלק מהמתלוננות, נכתב עוד בכתב האישום, ביקשו ממנו מספר פעמים כי יפסיק לכתוב על נושאים מיניים, וסירבו לכמה מבקשותיו. הנאשם הגיב באיומים כי יפרסם את מספר הטלפון שלהן אם ינתקו את הקשר, איים עליהן באונס וברצח.

בנוסף לעדויות של הקטינות עצמן, עלו ממצאים מהמחשב של הנאשם ומתוך הטלפון הנייד שלו. באחד האתרים נמצאו אלפי שיחות צ'ט שקיים לכאורה עם הנערות, בעלות אופי מיני.

הנאשם החזיק ברשותו, ככל הנראה, תכנה של מרשם האוכלוסין של מדינת ישראל, באמצעותה שלף פרטים אישיים הנוגעים לקטינות ולבני משפחתן, כגון שמות מלאים, תאריכי לידה, מקום מגורים, מספרי תעודת זהות ועוד.