אישום: חטפה תינוקת באמצע הרחוב

נהג הסעות שהחזיר את הפעוטה לביתה בדרום תל אביב בסוף השבוע האחרון והמתין איתה מתחת לבית, הופתע כשלפתע הגיחה אישה, אחזה בה והחלה להימלט. הנהג ניסה להיאבק באישה אך רק עוברי אורח שהיו בסמוך הצליחו לעצור אותה. בחקירתה סיפרה כי חשבה שמדובר בבת שלה

אילוסטרציה (רויטרס)

כתב אישום חמור הוגש אתמול (רביעי) לבית משפט השלום בתל אביב נגד אישה בת 33 שמואשמת כי ניסתה לחטוף פעוטה בת שנתיים וחצי בסוף השבוע שעבר מחוץ לביתה בדרום תל אביב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מכתב האישום עולה שנהג ההסעות שהחזיר את הפעוטה מהגן המתין עמה מתחת לביתה עד להגעתה של השם. בעודו ממתין לאם בחדר המדרגות, כשהפעוטה בידיו, פנתה אליו הנאשמת ואמרה: "איזו ילדה חמודה, תן לראות אותה".

לדברי הנהג, עוד לפני שהספיק לשים לב חטפה האישה את הפעוטה מידיו וניסתה להימלט מהמקום. הנהג ניסה להיאבק והדבר הוביל לנפילתן של האישה והפעוטה לרצפה. גם אחרי הנפילה היא לא ויתרה, הרימה את הילדה ופתחה בריצה.

בשלב זה פתח הנהג בצעקות וברחוב פרצה מהומה. עוברי אורח שנכחו במקום עצרו את האישה לפני שהספיקה להתרחק. למרבה המזל, הפעוטה לא נפגעה באירוע המבהיל. בכתב האישום שהוגש על ידי עורכת הדין מירב גבע מפרקליטות מחוז ת"א (פלילי) יוחסה לאישה עבירת ניסיון חטיפה.

בחקירתה בתחנת שרת בדרום תל אביב הודתה האישה כי ניסתה לקחת את הפעוטה אך טענה בפני חוקריה כי חשבה שמדובר בבת שלה. לנאשמת עבירות קודמות של אלימות ורכוש ולאחר הגשת כתב האישום נגדה הוחלט להאריך את מעצרה עד להחלטה אחרת וזאת מטעמי מסוכנות.

עו"ד רותם סרי המייצג את הנאשמת בחר שלא להגיב לכתב האישום.

לפניות לכתב: AzriA@ch2news.tv

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של עזרי עמרם