אישום: "ניצל את הגעת הטכנאי, ורצח את גרושתו ואת בן זוגה"

יונתן שטיינגרדט נאשם שנקם באשתו לשעבר לאחר שזו התגרשה ממנו ופינתה אותו מדירתם המשותפת. בכתב האישום שהוגש נגדו מתואר כיצד ניצל הנאשם ביקור של טכנאי כבלים בדירתה של גרושתו, בה דקר אותה ואת בן זוגה למוות

ניצל את הגעת הטכנאי כדי לבצע את זממו. זי (חדשות 2)

הפרקליטות הגישה הבוקר (חמישי) לבית המשפט המחוזי מרכז כתב אישום נגד יונתן שטיינגרדט, תושב לוד בן 50, בגין רצח גרושתו ויקטוריה שטיינגרדט ובן זוגה מוריס שמלאשווילי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי כתב האישום, התקשה שטיינגרדט להסתגל לגירושין ולעובדה שנאלץ לעזוב את דירתם המשותפת. בשבועות שלפני ביצוע המעשה ניסה הנאשם ליצור קשר עם המנוחה מספר פעמים, כשבין השאר שלח לה מספר רב של הודעות טקסט שבהן התחנן שתאפשר לו לשוב ולהתגורר עמה.

לאחר שזו לא נענתה לפניותיו ניסה הנאשם בשתי הזדמנויות שונות להיכנס אל הדירה בכוח, מאמץ שכשל לאחר שגרושתו צפתה את המהלך והחליפה את מנעול הכניסה לדירה. זמן קצר לאחר עזיבתו את הדירה, נודה לנאשם כי בן זוגה החדש של האישה עבר להתגורר עמה – אז ככל הנראה גמל בלבו לפגוע בשניהם.

בתאריך 1 ביוני נודע לנאשם כי טכנאי כבלים צפוי להגיע לדירה. לאחר שבירר את מועד הביקור המדויק הלך ורכש סכין ארוכה, תוך שהוא טוען בפני המוכר כי מדובר במתנה עבור חבר.

ביום הרצח הגיע הנאשם אל הדירה וניצל את ההזדמנות שהדלת לא הייתה נעולה כדי להיכנס פנימה. על פי כתב האישום שלף הנאשם את הסכין ודקר את המנוח בגבו עשרות פעמים עד שהביא למותו. רק לאחר מכן התפנה לנקום בגרושתו ודקר גם אותה מספר פעמים בלבה עד שמתה.

כוחות משטרה שהוזעקו לזירה נתקלו בחשוד בתוך הדירה, ובין הצדדים התפתח מאבק שבמהלכו נפצע אחד השוטרים באורח קל. בסופו של דבר הצליחו השוטרים להשתלט על הדוקר. הוא פונה לבית החולים אסף הרופא, לאחר שככל הנראה ניסה להתאבד.