אישום: רצח את אביו ועטף אותו בשטיח. תיעוד

לאחר שרצח את אביו באכזריות, ניסה וטימור פוטבפוב מתל אביב להיפטר מהגופה בחשאי. בכתב האישום שהוגש נגדו מתואר כיצד דקר את אביו ואז גלגל את גופתו המדממת בשטיח שאותו ניסה להסתיר במגרש הנחייה הסמוך לביתם. מצלמת אבטחה תיעדה את מאמציו. פרקליטו טוען כי הוא אינו כשיר לעמוד לדין

כתב אישום הוגש הבוקר נגד וטימור פוטבפוב, תושב דרום תל אביב בן 30 (שלישי), בגין רצח אביו הקשיש באכזריות לפני כשבועיים. מצלמות האבטחה מחוץ לבניין מגוריו תיעדו את הרגע שבו גרר את גופת האב אל מגרש החנייה כשהוא עטוף בשטיח ושותת דם. החשוד נשלח להסתכלות, לאחר שפרקליטו טען כי הוא אינו כשיר לעמוד לדין.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי כתב האישום נגדו, נהג וטימור להתעמר באביו במשך שנים תוך שהוא נוקט נגדו אלימות קשה. באחרונה על פי המיוחס לו החליט הבן לרצוח את האב, זאת לאחר שזה נשבר וביקש ממנו לעזוב את דירתם המשותפת. לאחר שרכש מספר אביזרים בחנות כלי עבודה סמוכה, הוציא הבן את מזימתו לפועל ולפני כשבועיים רצח את אביו באכזריות.

לאחר שביצע את המעשה, גלגל הנאשם את גופת אביו בשטיח והחל לגרור אותו אל מגרש החנייה הצמוד לבניין. נער רכוב על אופניים שהבחין בשובל הדם המשתרך מאחוריו ניסה לדרוש מוטימור הסברים – אך זה גירש אותו מהמקום. דקות ספורות לאחר מכן שב הנער לזירה, הפעם כשהוא מלווה בניידת משטרה שחלפה סמוך למקום. "הזירה הייתה זירה קשה", שיחזר ראש מחלק תשאול מרחב יפתח, רפ"ק אסף ברנס. "הגופה עטופה בשטיח, עם סימני אלימות מאוד מאוד קשים. הבחנו מהגופה בשיחים ושיש שביל שמוביל עד בניין במרחק של מאה מטר בערך, שהוביל לחדר מדרגות בתוך הדירה".

לנוכח כתב האישום נגדו טוען פרקליטו של וטימור, עו"ד ישר יעקובי, כי מרשו אינו כשיר לעמוד לדין. כעת ממתינים לתוצאות ההסתכלות שעבר, שתקבע האם הבן אכן לוקה בנפשו או שמא רצח את אביו בצלילות הדעת.