"הבעלים הכה מאבטח כי סירב לשתות"

פטריק וסוולד בן ה-75 מאשדוד לא חלם שכך ייענש על נחישותו להישאר פיכח במהלך עבודתו. על פי החשד, לאחר שסירב להצעת מעסיקו לשתות עמו מספר כוסיות, הותקף הקשיש בידי בעל המסעדה שבה עבד בארבע השנים האחרונות. "ראיתי אותו מתאמן, שוחה ועושה ספורט. מה יכולתי לעשות מולו?", תמה הקשיש

בעל מסעדה מאשדוד נאשם שהכה באכזריות מאבטח בן 75 שעבד אצלו, רק משום שזה סירב להזמנתו להצטרף אליו למשקה אלכוהולי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התקרית האלימה אירעה לפני כשבועיים במסעדת "לי-גל" בחוף הים שבאשדוד, כשגל דהאן, צעיר בשנות ה-30 לחייו, הזמין את מאבטח המסעדה פטריק וסוולד בן ה-75 לעת ערב לשתות עמו מספר כוסיות.

המאבטח הקשיש החליט לדחות בנימוס את ההצעה, בטענה כי הוא אינו נוהג לשתות אלכוהול בשעות העבודה. על פי החשד, בתגובה לסירוב התנפל עליו לפתע בעל המסעדה והחל להכות אותו נמרצות באגרופים. "לא רציתי לשתות איתו", אמר וסוולד. "הוא הציע לי קוניאק, וודקה, יין, אבל סירבתי. אמרתי שאני לא שותה בעבודה, ואז הוא התחיל להכות אותי".

"אני בן 75, מה יכולתי לעשות מולו?". וסוו (חדשות 2)

לטענת עדי ראייה, הקשיש ניסה להימלט ממכותיו של מעסיקו ולהזעיק עזרה, אך זה דלק אחריו אל מחוץ למסעדה שם הפיל אותו על הקרקע והמשיך להפליא בו את מכותיו עד זוב דם. "ראיתי שהוא מתאמן כל הזמן על המשטחים האלה, שוחה, עושה ספורט. מי אני לידו? אני בן 75, מה יכולתי לעשות מולו?", מספר וסוולד על התקיפה האלימה.

שוטרים שהוזעקו למקום ניסו להשתלט על התוקף, שניסה להתנגד בכוח למעצר תוך שהוא צועק כי היה עליו להשלים את העבודה. "חבל שהוא לא מת", אמר התוקף לאחר שנעצר, כך לטענת עדי ראייה. "הייתי צריך פשוט לגמור אותו".

פטריק אושפז בבית החולים, שם נותח כשהוא סובל משברים בכל חלקי גופו. אחרי שבוע וחצי באשפוז הוא שוחרר, וכעת הוא חושש לצאת מביתו. התוקף הודה במיוחס לו, והוגש נגדו כתב אישום חמור בגין תקיפה.

ממשפחתו של דהאן נמסר בתגובה: "מדובר בעימות מילולי בין בעל המקום לבין המאבטח. המאבטח נתפס גונב סחורה והוא זה שנתן את המכה הראשונה. בעל המקום דהאן רק הגיב".