קצין מצ"ח במיל' ניהל שיחות מיניות בוטות עם קטינות - והפיץ את תמונותיהן ברשת

כתב אישום הוגש היום נגד אורן הרשלר, בן 28 מהרצליה, שנהג לקיים שיחות בעלות תוכן מיני עם קטינות ברשת, אילץ אותן לשלוח לו סרטונים שלהן על מנת להגיע לסיפוק מיני - והפיץ את החומרים ברשת. הוא נתפס לאחר שסוכנת משטרתית התחזתה לבת 13 והתכתבה עמו. מעצרו הוארך עד להחלטה אחרת

ניהל שיחות בוטות עם קטינות ברשת. אילוסטר (רויטרס)

קצין מצ"ח לשעבר חשוד בפדופיליה: לבית משפט השלום בתל אביב הוגש היום (רביעי) כתב אישום נגד אורן הרשלר, קצין מילואים במצ"ח בן 28 מהרצליה, בגין עבירות של בעילה אסורה בהסכמה, ניסיון לגרום למעשה סדום, ניסיון להטרדה מינית, החזקת חומר תועבה, הצגתו ופרסומו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הרשלר הודה שנהג לקיים שיחות בעלות אופי מיני עם קטינות ברשתות החברתיות, שבמהלכן ביקש מהן להחדיר חפצים שונים לאיבר מינן ולשלוח אליו את תיעוד מעשיהם לצורך סיפוק מיני. בין השאר נהג הנאשם גם להפיץ תמונות מיניות של הקטינות בין גולשים אחרים ברשתות החברתיות.

הנאשם נתפס בתום חקירה סמויה ומורכבת שהתנהלה בשנה האחרונה ביחידת ההונאה של מחוז מרכז, שבמהלכה התחזתה סוכנת משטרה לקטינה בת 13 באתרי צ'אט ברשתות החברתיות במטרה לאתר עברייני מין. הרשלר פנה לסוכנת מספר פעמים ולקטינות נוספות, התעניין בגילן ואף יצר עמן קשר דרך תוכנת סקייפ שבאמצעותה ניהל את השיחות הבוטות.

בסריקת החומרים שעל מחשבו התברר כי הוא מחק מסמכים, תמונות וסרטונים בעלי אופי מיני ואת היסטוריית הגלישה בתוכנת הצ'אט. בנוסף מחק הרשלר ממכשירו הסלולרי אפליקציות שונות, שבהן ניהל את השיחות המפלילות. חוקרי מחלק הסייבר ביחידת ההונאה הצליחו לשחזר את הנתונים שנמחקו - ובהם סרטונים מיניים מזעזעים של קטינות שביצעו אקטים מיניים קשים. מעצרו הוארך עד להחלטה אחרת.

סניגורו של הנאשם מסר כי תגובה מפורטת לכתב האישום תינתן בבית המשפט.