13 חודשי מאסר נגזרו על דרור אלפרון

בית המשפט גזר את עונשו של אלפרון לאחר שתועד מאיים על עבריין מתל אביב לפני כחצי שנה. בדיון אמר אלפרון: "אני מצטער שדבריי פורשו שלא כהלכה ואם מישהו נפגע מהסיטואציה"

אלפרון בביהמ"ש, ארכיון (חדשות 2)

אלפרון שוב נשלח לכלא: בית משפט השלום בתל אביב גזר היום (חמישי) 13 חודשי מאסר בפועל על דרור אלפרון, שהורשע בסחיטה באיומים במסגרת הסדר טיעון. השופט צחי עוזיאל קבע כי על אלפרון יוטלו שבעה חודשי מאסר, והפעיל עונש נוסף של שישה חודשי מאסר על תנאי שנגזרו עליו בעבר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בדצמבר האחרון הגישה פרקליטות מחוז תל אביב כתב אישום נגד אלפרון, בנו של העבריין יעקב אלפרון שחוסל בפיצוץ ברכבו בתל אביב, לאחר שתועד כשהוא מתפרץ לבית משפחתו של עבריין אחר בתל אביב ומאיים על רעייתו בטענה הוא חייב לו כספים. אלפרון נמצא במעצר מאז ינואר האחרון ולמעשה כבר ריצה 6 חודשים מהעונש שנגזר עליו.

"מדובר בתיק שהחל בקול תרועה רמה והסתיים בקול ענות חלושה", אמר בתגובה עורך דינו משה יוחאי. "בתחילה יוחסו לדרור מספר אירועי סחיטה ובסופו של יום תוקן כתב האישום לכדי עבירת איומים בלבד".

ביקש התחשבות התינוק שנולד

עורך הדין הוסיף כי בעקבות התיקון לכתב האישום, כלל המאסרים על תנאי שהוטלו על אלפרון - בסך 40 חודשים - לא הופעלו והתיק הסתיים בענישה מקלה.

להגנתו טען אלפרון כי לפני חודש נולד לו תינוק וכעת אשתו נמצאת עם שני תינוקות לבד בבית. "לקחתי אחריות וחסכתי מזמנו של בית המשפט, אני מצטער שדברי פורשו שלא כהלכה ואני מצטער אם מישהו נפגע מהסיטואציה".