תיעוד: נתפס גונב ותקף באכזריות את המוכר

כתב אישום הוגש נגד צעיר מחיפה שתועד מכה באכזריות בעל חנות מכולת, לאחר שזה ניסה למנוע ממנו מלגנוב בקבוק וודקה. בתיעוד מצלמות האבטחה נראה הנאשם כשהוא מכה את בעל החנות באגרופים ואז מטיח בראשו אבטיח

בעל מכולת בחיפה הפך מושא לתקיפה אלימה מצד צעיר שניסה לגנוב מחנותו בקבוק וודקה. לאחר שניסה לעצור את הצעיר שניסה להימלט מהמקום, שב החשוד על עקבותיו והיכה את האיש במכות קשות ונמרצות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התקרית האלימה אירעה באחד מערבי חודש אפריל האחרון, כשצעיר אלמוני נכנס לחנות מכולת מקומית וניסה לגנוב ממנה בקבוק וודקה. בעל החנות הגיב בתושייה והחל לרדוף אחר הגנב בניסיון להשיב ממנו את הבקבוק, אלא שלפתע התהפכו היוצרות והצעיר החל לתקוף את בעל החנות המבוגר במכות נמרצות.

בתיעוד האירוע, כפי שנקלט במצלמות האבטחה שבמקום, נראה הצעיר הולם בבעל החנות באגרופים ואף מטיח בראשו אבטיח. גם לאחר שהאיש הצליח להיחלץ ממכותיו וניסה להזעיק את המשטרה, הצעיר סירב להרפות והחל להשליך לעברו בקבוקים ומוצרים נוספים שנקרו בדרכו.

הודות לתיעוד הצעיר נעצר והוגש נגדו כתב אישום חמור בגין תקיפה ושוד בנסיבות מחמירות. אם יורשע, הוא צפוי לעונש של עד 3 שנות מאסר בפועל.