"התחזה לנער ופיתה ילדות ברשת"

הותר לפרסום כי בחודש שעבר נעצר צעיר בן 25 מהכפר מוקייבלה הסמוך לעפולה בחשד שהתכתב באופן מיני ובוטה עם ילדה בת 12 באמצעות האינטרנט. כתב אישום שהוגש נגדו היום מייחס לו עבירות של ניסיון למעשה סדום בנסיבות אינוס, מעשה מגונה בנסיבות אינוס והתחזות לאחר

אילוסטרציה (רויטרס)

כתב אישום הוגש היום (חמישי) לבית המשפט המחוזי בנצרת נגד צעיר בן 25 החשוד בפדופיליה. מכתב האישום עולה כי הצעיר, מוראד גראמנה מהכפר מוקייבלה הסמוך לעפולה, התכתב באופן מיני ובוטה עם ילדה בת 12.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הוריה של הילדה דיווחו למשטרה על כך שבמכשיר הסלולרי של בתם הם מצאו התכתבויות מיניות בוטות ולא אופייניות לילדה, ובעקבות זאת פתחו שוטרי מחלק הפשעים ביחידה המרכזית של המחוז הצפוני בחקירה עם חוקרי הסייבר.

על פי כתב האישום, החשוד השתלט תחילה על פרופיל פייסבוק של קטין ונהג לעשות שימוש בפרטיו ובתמונותיו לצורך פיברוק זהותו. הוא נהג להיכנס לאתרי אינטרנט לילדים כמו אתרי מעריצים של להקות נוער, ושם יצר קשרים עם גולשים קטינים בפורומים של מעריצים.

כשהתחיל להתכתב עם הקטינות הוא היה דוחק בהן לשלוח לו תמונות שלהן - חלקן תמונות תמימות וחלקן תמונות חושפניות. בהמשך הוא אף ביקש מהן להצטלם תוך ששידל אותן לבצע בעצמן מעשים מיניים.

לאחר שנעצר החשוד, מצאו החוקרים במכשיר הסלולרי שלו חומר פורנוגרפי רב, כולל חומר תועבה של קטינות. כתב האישום שהוגש נגד הצעיר היום מייחס לו עבירות של ניסיון למעשה סדום בנסיבות אינוס, מעשה מגונה בנסיבות אינוס והתחזות לאחר.