פרסום ראשון: עימות חסן-פישר בחדר החקירה

לידי חדשות 2 הגיע תמליל העימות שהתרחש סמוך להתפוצצות הפרשה, עוד לפני פיצוח הטלפון הסלולרי והפיכתה של ע' לעדת מדינה. חסן: "באתי לתת לו 150 אלף שקל שיעביר לקציני משטרה, שוטרים, שיסגרו תיקים נגדי". פישר: "מדובר היה מבחינתי בשכר טרחה"

פרסום ראשון: עימות חסן-פישר

פרסום ראשון: בעוד שפרשת פישר מסתעפת והולכת, פורסם הערב (שלישי) לראשונה במהדורה המרכזית תמליל העימות המסקרן בחדרי החקירות בין אלון חסן לבין מי שהיה פרקליטו, עו"ד רונאל פישר, שהתרחש בתחילת הדרך, עוד לפני ההתפתחות המשמעותית בפרשה שכללה את פיצוח הטלפון הסלולרי והפיכתה של ע' לעדת מדינה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חוקר לחסן: מה באת אתמול לעשות?
חסן: אני באתי לתת לו 150 אלף שקל שיעביר לקציני משטרה, שוטרים, שיסגרו תיקים נגדי.
חוקר לפישר: מה אתה אומר לו?
פישר: אל תצעק עליי.
חוקר: תענה לי. ביקשת ממנו שוחד או לא?
פישר: אל תרים עליי את הקול.
חוקר: מותר לי. תענה לו.
פישר: כפי שאמרתי, אני אמרתי את מה שאמרתי למר חסן, כמובן מבלי שיש לי יכולת אמיתית לעשות את זה, אלא כפונקציה של הידע והתובנות שלי והניתוח שלי, ומדובר היה מבחינתי בשכר טרחה.
חסן: לא קיבלת ממני שכר טרחה? אני לא שילמתי את מה שהתבקשתי לשלם?
פישר: יש מחלוקת על השכר טרחה.
פישר: סיכמנו קדימה, על הייצוג.
חסן: איזה ייצוג?
פישר: אם אני לא מייצג אותך בפלילי...
חסן: אמרת לאשתי, "אם אלון ישמע בקולי הפעם אני אציל אותו"... אני רק לא האמנתי שאתה תסייע להם. לא האמנתי שמה שסיפרתי לך נתת להם. מה שאמרת - בול קרה. הפלא ופלא, אני מגיע לחוקר שחקר אותי 11 ימים, ופתאום הוא מביא לי עבירות חדשות: אתה חשוד בעבירות מס הכנסה ומע"מ ומסתבר שהוא בא כמו שאמרת לי - מסביב מסביב.
פישר: מה שאתה אומר, שאני ניהלתי את החקירה?
חסן: אתה שלטת בכל החקירה.

בתחילת החודש, בתום משא ומתן ממושך, נחתם הסכם עם מי שנחשבה ליד ימינו של עורך הדין החשוד במתן שוחד, העוזרת האישית שלו - שצפויה כעת להעיד נגדו בבית המשפט.

העוזרת האישית, המקורבת מאד לפישר, נעצרה יחד עמו כבר לפני תשעה חודשים בשעה שהמתינה במכוניתו כשיצא לאסוף את תיק המזומנים מאלון חסן. כמו פישר גם היא סירבה למסור לחוקרי המחלקה לחקירות שוטרים את קוד הנעילה לטלפון הסלולרי שלה.

השניים נעצרו בשנית לאחר שחוקרי מח"ש הצליחו לפצח את קוד הנעילה בטלפונים הסלולריים וככל הנראה לדלות מהם חומר בעל ערך להמשך החקירה. בימים שחלפו מאז צבא המשא ומתן בין נציגיה לבין המחלקה לחקירות שוטרים, טיוטות הסכם הוחלפו, עד להחלטה שהתקבלה שלפיה תעיד נגדו.