נקם בחברתו שעזבה אותו - ופרסם סרט סקס שלה ברשת

צעירה מת"א נפרדה מבן זוגה וכעבור זמן מה נדהמה לגלות: הוא העלה סרטון המתעד את השניים מקיימים יחסי מין - וקרוב לחצי מיליון גולשים צפו בו. בחקירתו אמר: "רציתי לנקום בה על שעזבה אותי". הוא הורשע בפגיעה בפרטיות בזדון, והיום ייגזר דינו

נדהמה לגלות: סרט הסקס באינטרנט, אילוסטרצ (חדשות 2)

סיוטה של כל אישה התממש בתל אביב: צעירה בת 27, שהחליטה לסיים את מערכת היחסים עם בן זוגה, נדהמה לגלות בחלוף זמן מה כי סרטון המתעד את השניים מקיימים יחסי מין מככב ברשת האינטרנט. היא הזדעזעה לגלות עוד כי כמעט חצי מיליון גולשים צפו בו.

לפני כשנתיים החלטה החליטה הצעירה להיפרד מבן זוגה. על פי הפרסום הבוקר בעיתון "ידיעות אחרונות", התקשר אליה לאחר זמן מה אחד מחבריה וסיפר לה לתדהמתה כי ראה סרט באחד מאתרי הפורנו באינטרנט, בו היא מתועדת מקיימת יחסי מין עם חברה לשעבר. הוא סיפר לה כי בסרט ניתן לראות בבירור את פניה וגם לשמוע את קולה.

לצעירה ההמומה לקח מעט זמן לשחזר, אך לבסוף הגיעה למסקנה כי הסרט פורסם על ידי חברה לשעבר, שצילם אותה בעת שהשניים קיימו יחסי מין. מבירור שערכה נמסר לה כי בסרט צפו 496,530 גולשים. היא מיהרה ליצור קשר עם בעלי האתר - והסרטון הורד מייד מהרשת.

"רציתי שתחזור אליי"

במקביל, הגישה הצעירה תלונה במשטרה נגד חברה לשעבר. במהלך החקירה אומתו העובדות, והצעיר טען כי ביצע זאת כנקמה על כך שהיא עזבה אותו. בתום החקירה הוגש נגדו כתב אישום ובימים האחרונים הרשיע אותו בית המשפט בפגיעה בפרטיות במזיד - עבירה שעונשה המירבי על פי חוק הוא עד חמש שנות מאסר. בנוסף, דרשה הצעירה בתביעה פיצויים על סך שני מיליון שקלים וחצי.

במהלך הדיונים במשפטו הביע הצעיר חרטה, ואף טען כי עשה את מה שעשה מתוך מצוקה נפשית. "הייתי מאוהב בה עד שיגעון ורציתי שתחזור אליי", אמר. היום צפוי בית המשפט לגזור את דינו.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק