פרסום ראשון | קטטה ברחוב וירי: תיעוד רצח בחיפה

חליל מח'רום, מורה לחינוך גופני, נרצח לפני כחודש במהלך קטטה שהתפתחה בעקבות ריב על מכירת סיגריות לקטין. תיעוד מצלמות האבטחה מראה את הקטטה, שהתרחשה באמצע ציר מרכזי בעיר התחתית. אחד מבני משפחתו של הנרצח: "מי שיש לו אקדח מפגין כוח בלי לדפוק חשבון"

פרסום ראשון: חליל מח'רום, מורה לחינוך גופני מחיפה, נרצח לפני כחודש במהלך עימות בקיוסק על מכירת סיגריות. לידי חדשות 2 Online הגיע תיעוד של האירועים שקדמו לרצח, שבו ניתן לראות את הקטטה שפרצה במרכז רחוב הומה אדם בעיר התחתית בחיפה, שהתפתחה על המדרכה וזלגה לכביש, לעיני עוברי אורח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

במהלך הסרטון ניתן לראות את הירי הראשוני במח'רום, ושני אנשים שנמלטים מהזירה. אחד מהם נורה על ידי פקחי הסיור של עיריית חיפה שהגיעו למקום, שהצליחו להביא להפסקת הקטטה האלימה. היורה, שהצליח להימלט נלכד מאוחר יותר, ולפני כשבועיים הוגש נגדו כתם אישום בגין רצח. במשטרה מעריכים כי פעולתם המהירה של פקחי הסיור מנעה את המשך הירי באירוע.

"התיעוד מראה עד כמה היד קלה על ההדק", אמר לחדשות 2 Online קרוב משפחתו של מח'רום. "מי שיש לו אקדח יכול לחשוב שהוא כל יכול ולהפגין כוח בלי לדפוק חשבון".

קרוב השמפחה של הקורבן הוסיף כי ניתן היה ליישב את הסכסוך ללא שימוש באלימות: "אבל האיש הזה הגיע כדי לרצוח, ועובדה שחליל שילם את המחיר. אנחנו מקווים כמשפחה שזה יהיה המקרה האחרון ושחליל יהיה הקרבן האחרון לעבריינות הנשק המשתוללת ברחוב".

חליל מח'רום ז"ל (פוראת נסאר , חדשות 2)

הרקע לתקרית הירי הקטלנית לפני חודש בחיפה הוא קטטה בין שני נערים בני 16. חליל מח'רום בן ה-40, מורה להתעמלות ומציל בעיר חיפה, הוא אביו של אחד הנערים, היורה הוא סבו של הנער השני. התגרה בין שני הנערים פרצה לאחר שאחד הקטינים הגיע לקיוסק בשדרות המגינים בעיר.

המוכר במקום, אף הוא בן 16, סירב לבקשתו למכור לו סיגריות מפאת גילו הצעיר. הקטין שביקש לקנות סיגריות התקשר מיד לאביו וסבו, שהגיעו תוך מספר דקות לחנות והחלו לתקוף את המוכר. המוכר בן ה-16 התעשת והתקשר לאביו. על פי החשד, מח'רום הגיע לחנות וניסה לגונן על בנו מפני שני התוקפים ונורה למוות על ידי הסב, שנמלט בינתיים מהמקום.