עדת מדינה נגד עו"ד רונאל פישר

העובדת, הנחשבת מקורבת מאוד לפישר, נעצרה עם חשיפת הפרשה לפני תשעה חודשים, בזמן שהמתינה לו במכוניתו כשיצא לאסוף את תיק המזומנים מאלון חסן. לחדשות 2 נודע כי בימים האחרונים צבר המשא ומתן בינה ובין חוקרי מח"ש תאוצה

עדת מדינה נגד פישר. ארכיון (תמר מצפי)

פרסום ראשון: התפתחות דרמטית בפרשת החשדות נגד הפרקליט הבכיר עו"ד רונאל פישר. עובדת בכירה הנחשבת יד ימינו של פישר, מנהלת בשבועות האחרונים משא ומתן מתקדם להפוך לעדת מדינה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לחדשות 2 נודע כי בימים האחרונים צבר המשא ומתן תאוצה - ובמחלקה לחקירות שוטרים הוחלפו טיוטות הסכם. העובדת, הנחשבת מקורבת מאוד לפישר, נעצרה בתחילת הפרשה לפני תשעה חודשים, עת המתינה לו במכוניתו כשיצא לאסוף את תיק המזומנים מאלון חסן.

גם היא, כמו פישר, סירבה למסור את הקוד לטלפון הסלולרי שלה. אתמול היא נעצרה פעם נוספת, עם מעצרו של פישר - וכעת אנו מדווחים כי היא קרובה לחתום על הסכם עד מדינה.

"פישר לא בחל באמצעים וסחט לקוחות בעבור בצע כסף"

הבוקר האריך בית משפט השלום בירושלים בארבעה ימים את מעצרו של פישר, החשוד במתן שוחד לקצין בכיר ביחידת להב 433 של המשטרה. במח"ש טוענים כי נאספו ראיות חדשות שהביאו לחשיפת פרשייה חדשה, שלא הייתה מוכרת לחוקרים קודם לכן. פישר נעצר שוב אתמול, לאחר שהמשטרה הצליחה לפרוץ את הטלפון הנייד שלו.

במהלך הדיון אמרה נציגת המחלקה לחקירות שוטרים כי "פישר לא בחל באמצעים, וביחד עם קצין משטרה שהדליף לו חומרי חקירה רגישים הוא סחט את לקוחותיו בעבור בצע כסף ושיבוש מהלכי חקירה".

שופטת בית משפט השלום החליטה להאריך את מעצרו של פישר בעקבות החשדות החדשים שנחשפו. "החשד החדש שעולה מתוך הראיות שהוצגו מחייב חקירה", קבעה השופטת בהחלטתה. "אין מדובר בחשדות פשוטים, ועולה אף חשש קונקרטי לשיבוש החקירה".

הערכה: כתב האישום נגד פישר יהיה חמור יותר מכפי שהעריכו

אתמול נעצר פרקליט הצמרת וקצין המשטרה החשוד כי סייע לו, בעקבות המידע החדש שהגיע לחוקרי מח"ש. המידע הגיע לחוקרים מתוך הטלפון הנייד שנפרץ. במח"ש מעריכים כי כתב האישום שיוגש נגד פישר יהיה חמור יותר וככל הנראה יכלול את הפרשייה החדשה שנחשפה כעת.

מעצרו של קצין המשטרה, החשוד כי קיבל שוחד מפישר, הוארך אתמול בחמישה ימים. התמורה הייתה ככל הנראה טובות הנאה שקיבל הקצין, בעיקר בטיסות לחו"ל יחד עם עורך הדין פישר. קצין המשטרה החשוד הושעה זה מכבר מהמשטרה.