גילתה מה מסתתר בחדר - והתגרשה מבעלה

צעירה בת 21 תובעת מבעלה לשעבר גירושים ודמי מזונות לאחר שלטענתה השליך אותה לרחוב עם שני ילדיה משום שפתחה דלת שהובילה לחדר בו גידל סמים - חדר אליו נאסרה עליה הכניסה. "הוא אמר שאם משטרה פעם תדפוק בדלת אגיד להם שהוא מגדל בחדר תבלינים", סיפרה

"הוא אמר לי להגיד שהוא מגדל תבלינים". אי (חדשות 2)

מה הסתתר מאחורי הדלת הסודית? צעירה בת 21 הגישה בקשה לגירושים ולתביעת מזונות נגד בעלה ואב ילדיה, לאחר שגירש אותה מביתם המשותף. הסיבה: היא נכנסה ל"חדר סודי" בבית וגילתה מעבדת סמים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

הצעירה חיה חיי מותרות בווילה רחבה באחד מהיישובים היוקרתיים במרכז הארץ. היא ידעה שבעלה הוא איש עסקים אך מיעטה לשאול שאלות. בהסכם ביניהם היה חוק אחד ברור: בבית ישנו חדר נעול שהוא מחוץ לתחום. אסור להיכנס אליו ואסור לשאול אודותיו. כשגילתה הצעירה מה מסתתר מאחורי הדלת - סילק אותה הבעל מהבית.

הזוג נשוי מזה שלוש שנים, ובתקופה האחרונה ניסה הבעל להפריד אותה מבני משפחתה וחבריה, ואפילו דרש ממנה למחוק את חשבון הפייסבוק שלה. במספר מקרים אף תקף אותה לטענתה פיזית ומילולית, אך היא החליטה שלא להתלונן נגדו לאור התנצלויותיו החוזרות ונשנות, וגם לאור אהבתה אליו ורצונה לשמור על התא המשפחתי.

"הייתי בת 17 וחצי שהכרתי אותו חבר רציני ראשון שלי", סיפרה הצעירה לעורכת דינה. "אחרי שלושה חודשים קבענו תאריך לחתונה ואחרי חצי שנה התחתנו בחתונה מפוארת עם 400 אורחים. הייתי בת 18 כשנולדה לי הבת הראשונה ובת 19 כשנולדה הבת השנייה."

הצעירה לא מכחישה שאורח חייה היה נוח, ושכסף לא היה חסר בבית. "הייתה לנו בבית קופסא ריקה של מגפיים שתמיד הייתה מלאה בערימות של כסף מזומן ולקחתי כמה שרציתי בלי הגבלה", המשיכה. "הוא לא הרשה לי לעבוד או ללמוד, אפילו לא להרים שקית - רק לעשות הזמנות מהסופר".

"טוב שניצלתי ממנו"

עם זאת, לזוגיות היה טאבו אחד מרכזי. היא חתמה על הסכם לפיו נאסר עליה להיכנס לאחד מהאגפים בבית, שהיה תמיד נעול עם מנעול וקוד כמו כספת. "החדר היה כל הזמן נעול והוא לא הסכים לגלות לי מה יש בפנים", סיפרה. "כששאלתי מתוך סקרנות מה יש שם, הוא סירב להגיד. פעם כששוחחנו על זה, הוא אמר שאם משטרה פעם תדפוק בדלת אגיד להם שהוא מגדל תבלינים".

בערב חג הפסח, כשהבחינה שבעלה שכח לנעול את האגף הסודי, החליטה האישה להציץ מבעד לדלת. "הוא היה באמבטיה ובטעות החדר נשאר פתוח וראיתי אוהל שחור עם כל הצמחים והאורות". היא לא האמינה למראה שיחי המריחואנה. לדבריה, כשהתעמתה עם בעלה הוא היכה אותה בפניה וגירש אותה מהבית. "הוא סילק אותי עם התינוקות בלי כלום", תיארה. "נשארתי עם התינוקות ברחוב, הוא החליף צילינדר באותו היום כדי שלא אוכל להיכנס, הוא מחק אותנו. אני ממליצה לנשים אחרות שנמצאות בכזה מצב לקום ולברוח. אני בחורה צעירה בת 20 וטוב שניצלתי ממנו".

עו"ד זהר רון שמייצגת את הצעירה מסרה לחדשות 2 Online: "אני שמחה שמרשתי מצאה את האומץ לנהל הליך משפטי מול בעל אלים ועברייני. כל אישה שחייה מתנהלים תחת טרור צריכה לאזור אומץ ולפנות לעו״ד כדי לצאת ממצב הביש שאליו נקלעה. ממליצה גם לפנות למשטרה".

זוהר רון (חדשות 2)

"מדובר במקרה קורע לב של אישה צעירה עם תינוקות רכים, שביום אחד בהיר גילתה שבעלה הוא ברון סמים והוא סילק אותה מהבית והחליף צילינדר באופן פתאומי", הוסיפה עורכת הדין. "חלק שלם מהבית שלהם היה סגור ונעול בפניה. מחיים כמלכה עשירה היא לפתע הושלכה עם התינוקות לרחוב ונאלצה להתגורר אצל בני משפחתה. אני קוראת לכל אחד שמרגיש קורבן או אומלל בנישואיו לשים לזה קץ ויפה שעה אחת קודם."