גנבה בשר ממרכול - ולא תועמד לדין

תושבת המרכז, שהואשמה באחרונה בגניבת מוצרי בשר ממרכולים, זכתה למחילה לאחר שבתביעה החליטו להתחשב במצוקתה הכלכלית ולחזור בהם מהאישומים נגדה. עורך דינה של הנאשמת בירך על ההחלטה, ואמר כי לנוכח עברה הנקי - לא היה מקום להעמידה לדין

לפנים משורת הדין: כתב אישום שהוגש באחרונה נגד תושבת המרכז בגין שורת גניבות של מוצרי מזון ממרכולים, בוטל לבסוף בידי התביעה אשר החליטה להתחשב במצוקתה הכלכלית של האישה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האישה, בשנות ה-40 לחייה, נתפסה מספר פעמים כשהיא גונבת מזון מסניפי מרכולים מקומיים. באחד המקרים היא אף תועדה בוחרת נתחי בשר במעדנייה של אחד מסניפי רשתות המזון הגדולות, ולאחר מכן יוצאת מהסניף מבלי לשלם.

בעקבות מספר תלונות שהצטברו נגד האישה בגין גניבת מוצרי בשר בשווי של יותר מאלף שקלים, החליטו במחלקת התביעות של מחוז תל אביב להגיש נגדה כתב אישום. במהלך הדיונים המשפטיים בעניינה, עלתה בין השאר גם סוגיית מצוקתה הכלכלית של האישה. לנוכח העובדה כי אין לה עבר פלילי, החליטו לבסוף נציגי התביעה להתחשב באישה ולחזור בהם מכתב האישום נגדה.

עו"ד שי רודה (יח"צ)

בתגובה לשינוי המפתיע בעמדת התביעה, בירך סנגורה של הנאשמת, עו"ד שי רודה, על ההחלטה ואמר כי לא היה כל אינטרס להעמידה לדין. עם זאת, הבהירו נציגי המדינה המעורבים במשפט כי ישקלו שנית את הגשת כתב האישום אם זו תשוב לבצע מעשים דומים בעתיד.