אישום: דקר שבע פעמים בגלל עקיפה

רופא מהכפר עראבה שבגליל המערבי מואשם בתקיפה חמורה של תושב אחר בכפר, רק בגלל שעקף אותו בנסיעה. המותקף מאושפז במצב קשה אחרי שנדקר שבע פעמים. תיעוד האירוע האלים הגיע לידי חדשות 2. כך זה נראה

סלאח נסאר, רופא משפחה שעובד במרפאה המקומית בכפר עראבה שבגליל המערבי, אינו עבריין ומעולם לא הסתבך בפלילים. אבל במהלך נסיעה ברחובות הכפר בחודש שעבר הוא איבד את העשתונות: נהג אחר, כנענה שמו, גם הוא תושב עראבה, עקף אותו. בתגובה, נסאר החל במרדף אחריו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתיעוד ניתן לראות כיצד הוא נכנס לחנות עם סכין מטבח לאחר שהבין שהאיש נמצא שם והחל לדקור אותו - לעיני נשים וילדים. כנענה נדקר שבע פעמים ורק התערבות של אדם אחר שנכח במקום ומיומנותו בקרב מגע של כנענה הצילה את חייו - והבריחה את נסאר מהמקום.

עשרה ימים הוא נמלט מהחוק אך לפני כשבועיים הוא הסגיר את עצמו ואתמול (ראשון) הוגש נגדו כתב אישום חמור. בפרקליטות טענו כי "רק באורח נס לא הסתיים האירוע בתוצאות קשות יותר". בני משפחתו של המותקף הם אנשים ידועים בכפר שפועלים ומטיפים נגד אלימות. המותקף עצמו אלוף בקרטה ופעיל בפרויקט "עיר ללא אלימות".

כנענה אושפז במצב קשה. הוא שוחרר מבית החולים וכעת הוא מתאושש בביתו; בינתיים, למרות התקיפה החמורה שנעשתה ללא סיבה של ממש, פניהן של שתי המשפחות לסולחה שתיערך בקרוב.