בת ים: "שודד הגז הרעיל" נתפס

מצלמות האבטחה בסניף פיצריה בבית ים תיעדו חשוד, שאיים בסכין ובהפעלת גז רעיל, על הקופאי על מנת לשדוד את רווחיו. החשוד, שנמלט תוך זמן קצר עם שלל מועט, נעצר בעקבות התיעוד ולא זכה לשחזר את שיטת הפעולה הייחודית שפיתח

שוד לא משתלם הסתיים במעצר וכתב אישום: לפני כשלושה שבועות נכנס גבר חבוש במסיכת אב"כ לסניף "דומינוס פיצה" בבית ים ואיים להרעיל את העובדים אם לא יקבל את תוכן הקופה. למרות האיום המרתיע לכאורה, השודד "זכה" ב-60 שקלים בלבד לפני שנמלט בריצה, ולא הצליח להימלט מציפורני החוק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הפושע נכנס מדלת צדדית לסניף, כשהוא חבוש במסיכה וכובע ובידו סכין. לעובד המבוהל הוא הציג פתק בו נכתב "זה שוד, יש בידנו מיכל גז כימי רעיל. אם תשתפו פעולה אך אחד לא ייפגע". בפתק, שככל הנראה יועד למספר מקרי שוד נוספים, נכתב" "אנא רוקנו את הכסף מהמגירות אל השקיות, בבקשה לפתוח גם את הכספת ולרוקן אותה אל השקיות".

המכתב שהגיש השודד לקופאי

בסוף הפתק אף הציע השודד לקורבנות השוד "לקחת כמה מאות שקלים, אף אחד לא יידע חחחח". למרות התכנון מהסרטים, השוד לא הצליח כמתוכנן - הקופאי העביר לשודד 60 שקלים בלבד, וזה בתגובה נמלט מהזירה תוך שניות ספורות מאותה דלת צדדית.

לאחר עשרה ימים, בהם סביר להניח שהצליח לבזבז את 60 השקלים, הוא נעצר על סמך הראיות שנאספו בזירה, בהם מצלמות האבטחה. לאחר מיצוי החקירה, בראשות רפ"ק יגאל בנסקי ממרחב איילון במשטרה, יחידת התביעות במחוז תל אביב הגישה נגד האיש, תושב בת ים כבן 37, כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים.