אחת מנשותיו לשעבר של גואל רצון: "רצה שאתחתן עם בנו"

מעיין, שהייתה אחת מ-32 נשותיו של מי שנשלח ל-30 שנים בכלא, התעמתה עם בנו, יגאל, בתכנית "שש" עם רינה מצליח. "שנה אחרי זרקתי אותו, כי גואל אמר שיגאל יתעלל בי", סיפרה. הבן יגאל: "הגעתי למסקנה שהיא לא מתאימה לי"

32 נשים מברכות על העונש שנגזר היום (שלישי) על מי שהתעלל בהן במשך כ-20 שנים: גואל רצון נשלח ל-30 שנות מאסר לאחר שניצל נשים וילדים, ביצע בהם עבירות מין והטיל עליהם אימה והכל לטובת מאוויו האישיים והמעוותים. בנו של רצון, יגאל, הגיע הערב לאולפן "שש עם" ובריאיון לרינה מצליח הוא עומת עם אחת מנשותיו לשעבר של אביו, מעיין, שחשפה פרטים חדשים על מערכת היחסים הביזארית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"מה שיגאל לא מספר זה שהייתי בת זוגו במשך שנה", סיפרה מעיין, להפתעתו של הבן יגאל. "למעשה, כשהייתי בת 17, באצטלה של 'ריפוי', גואל שידך לי את בנו". היא הדגישה, עם זאת, כי השניים לא נישאו.

"גואל הוציא אותי מהוריי במטרה לנצל ולעשוק אותי", היא גוללה את סיפורה. "מעבר לזה שהוא ידע שאף גבר לא יוכל להיכנס לתוך המערכת הזו - הוא דאג לשדך ביני ובין יגאל. "שנה אחרי יועדנו להינשא ואני זרקתי אותו ממש על מדרגות הרבנות כי גואל אמר לי שאני 'צריכה להיפטר ממנו כי הוא אדם משוגע וטיפש שרוצה הרבה נשים, ואוי לי אם אמצא את עצמי בידיים של גבר כזה. גואל אמר שיגאל יתעלל בי ובילדיי ולכן עליי לגרש אותו. מה שיגאל לא הבין זה שביום שזרקתי אותו - זה היה בהכוונתו של אביו".

בתגובה על הדברים, אמר יגאל רצון: "לא רציתי להיחשף פה. היה דבר כזה שקרה במשך פחות משנה. הגעתי למסקנה שמעיין לא מתאימה לי".

רצון, היום בבית המשפט (מוטי קמחי)

בנו של רצון: "מופתע, אבל מכיר את אבי"

לכשעומת הבן עם גזר הדין החמור נגד אביו, הוא סיפר כי מחר עתידים השניים לשוחח. "אני לא ממש יודע את כל הפרטים כי הדיונים היו בדלתיים סגורות", הודה. "בסך הכל, כמו שאני מכיר את אבי ויודע מי הוא - הופתעתי מאוד. יש לי אבא טוב, דואג ואכפתי".

יגאל רצון הדגיש כי במערכות היחסים שניהל אביו לא הייתה עבדות. "גם היום אני מאמין בסעיפים האלה", אמר. "כל מה שקרה - היה בינו לבין הנשים".