מכשיר הכספומט הפליל את הגנב

גנב שפרץ לדירה באשדוד נתפס לאחר שתועד במצלמת האבטחה של כספומט כשהוא מנסה למשוך מזומנים באמצעות כרטיסי אשראי גנובים. בחקירתו הודה האיש במיוחס לו, ובאחרונה הוגש נגדו כתב אישום. מעצרו הוארך עד תום ההליכים נגדו

ניסה לנחש את הקוד, ולא יצא שהוא מצולם. ה (חטיבת דובר המשטרה)

תושב אשדוד בן 46 שמואשם כי פרץ לדירה בעיר וגנב ממנה כרטיסי אשראי, נעצר לבסוף בידי המשטרה לאחר שתועד במצלמת אבטחה כשהוא מנסה למשוך כסף מכספומט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי כתב האישום נגדו, פרץ האיש בחודש שעבר לדירה ברחוב אח"י אילת באשדוד, לאחר שזיהה כי דלת הבית אינה נעולה. במהלך שהותו בדירה, חיטט הנאשם בתיקה של בעלת הדירה, שישנה באותה העת באחד החדרים הפנימיים, וסחב ממנו את ארנקה, מכשיר טלפון סלולרי ומכשיר למדידת רמת הסוכר בדם.

זמן קצר לאחר הגניבה, ניגש הגבר לאחד ממכשירי הכספומט בעיר וניסה למשוך ממנו מזומנים תוך שהוא מנסה לנחש את הקוד הסודי. מצלמת האבטחה המותקנת במקום תיעדה את ניסיונותיו החוזרים ונשנים של האיש, שלא ידע כי הוא מצולם כל העת כשהוא אף מחזיק את אחד הכרטיסים הגנובים בפיו.

משטרת אשדוד עצרה את האיש לחקירה, ובה הודה במעשה ההתפרצות. בחיפוש שנערך בדירתו נמצא הרכוש שגנב מדירת האישה. לאחר שהות של מספר ימים במעצר, הוגש נגד האיש כתב האישום שבו מיוחסות לו עבירות של התפרצות, גניבה והונאה בכרטיס חיוב. מעצרו הוארך עד מתן החלטה אחרת בעניינו.