אישום: אנס, הורה לנערה לספור עד מאה - ונמלט

בחג הסוכות, בשעות הבוקר המוקדמות, משך בן ה-15 את הנערה מרחובות שרכבה על אופניה ותחת איומים אנס אותה. על פי כתב האישום, לאחר האונס, השליך את בגדי הנערה עליה, דרש ממנה להסתובב לקיר ולספור עד מאה בזמן שברח מהמקום

זירת אונס ברחובות (חדשות 2)

בת ה-15 מרחובות ביקשה רק לרכוב על אופניה בשעת בוקר מוקדמת בחג הסוכות. היא לא תיארה לעצמה שהרכיבה הקצרה תהפוך לסיוט של חייה. הבוקר (חמישי) הגישה הפרקליטות לבית המשפט המחוזי מרכז כתב אישום נגד בן 15, תושב העיר, בגין אונס הנערה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי כתב האישום, לפני שבועיים סמוך לשעה 5:15 בבוקר יצאה הנערה מביתה ועלתה על אופניה. הנאשם, שהיה שתוי, חסם את דרכה והורה לה לרדת מהאופניים. לאחר מכן החזיק בידה ואמר שהוא זקוק לעזרתה בכדי לצעוד לביתו תוך שהוא מאיים עליה שאם לא תעשה כדבריו - יהרוג אותה.

הנערה החלה ללכת איתו, וכשהגיעו סמוך לביתה ביקשה לעלות לדירתה. על פי כתב האישום, הנער איים עליה ואמר שאם תיכנס לביתה - יהרוג אותה ואת כל מי שבבית.

התחנונים לא עזרו

בן ה-15 והנערה המשיכו ללכת עד שהגיעו סמוך לקיוסק בעיר, שם, לטענת הפרקליטות, הפשיל הנער את מכנסיו ותחתוניו והורה לנערה להוריד את בגדיה. היא סירבה וניסתה לסגת. הנער התעקש והוריד ממנה את בגדיה, למרות תחנוניה שיחדל ממעשיו. לאחר מכן, ניסה הנאשם מספר פעמים לאנוס את המתלוננת, וביצע בה מעשה מגונה ומעשה סדום, תוך כדי איומים.

אחרי שביצע את זממו, מתאר כתב האישום, השליך הנער את בגדי המתלוננת עליה, הורה לה לעמוד עם הפנים לקיר, לספור עד מאה ולהתלבש. בשלב זה לקח את מכשיר הטלפון הנייד שלה וברח מהמקום.

בגין המעשים האלה מבקשת הפרקליטות מבית המשפט להרשיע את הנער בביצוע מעשה סדום בקטינה, ניסיון אינוס של קטינה, ניסיון מעשה סדום בקטינה, מעשה מגונה בקטינה, איומים וגניבה.