משפט ניסו שחם: עדה נגדו חזרה בה

נציג המחלקה לחקירות שוטרים עדכן את בית המשפט כי אחת מעדות התביעה המרכזיות החליטה שלא להעיד נגד הניצב בדימוס. עדות נוספות טענו בפני השוטרים כי "לא קרה כלום", ובית המשפט החליט לדחות את שלב ההוכחות

שחם במדים, ארכיון (משטרת ישראל)

מכה למח"ש בתיק ניסו שחם: נציג המחלקה לחקירות שוטרים הודיע הבוקר (ראשון) לבית משפט השלום בתל אביב כי עדת תביעה מרכזית נגד הניצב בדימוס, שמואשם בעבירות מין בשוטרות, מסרה כי אין בכוונתה לשמש כעדת תביעה ולהעיד נגדו. השופט החליט לדחות את הליך ההוכחות במשפט כדי לאפשר למח"ש להיערך מחדש לאחר ההודעה הדרמטית של עדת התביעה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

הקשיים של מח"ש לא נגמרו בזאת - נציג המחלקה הודיע גם כי בפגישות מקדימות שנערכו עם עדות תביעה נוספות, טענו חלקן כי "לא קרה כלום" ביניהן לבין שחם. השופט בני שגיא החליט על דחיית שלב ההוכחות בשל ההתפתחויות.

שחם, שנאלץ לסיים את תפקידו כמפקד מחוז ירושלים במשטרה, הודה בעבר כי ניהל קשרים אינטימיים עם שוטרות, אך הכחיש בתוקף עבירות מין. כמו כן טען כי כתב האישום, שמייחס לו גם עבירה של הפרת אמונים, שגוי ורצוף באי דיוקים. "מה זה עניינם שבן אדם מנהל קשר אינטימי עם שוטרת, אם זה בהסכמה?", אמר בריאיון לחדשות 2 לפני תשעה חודשים.

"הודיתי - סיפרתי את העובדות. נישקתי וקיימתי קשרים. לא עשיתי שום עבירה. אני לא מנסה לברוח מזה", הוסיף שחם. "אני קורבן של מה שנקרא מבחן בוזגלו הפוך. מה שהם לא היו עושים לבוזגלו בשום פנים ואופן - הם עושים לי. לא היו מגישים כתב אישום כזה נגד אף אחד, וזה רק בגלל שאני ניצב ניסו שחם. בגלל הבהלה שלהם מכך שיגידו להם ההר הוליד עכבר".