שדד את הקיוסק הקבוע שלו – ונתפס‎

אלת המזל ביקרה לפני ימים אחדים בקריית גת. שני רעולי פנים צעירים ביצעו שוד בפיצוציה בעיר. לרגע קט, החולצה שכיסתה את פניו של אחד השודדים זזה מעט ושיניו נחשפו. זה הספיק למוכר שהכיר היטב את השודד – אחד מלקוחותיה הקבועים של הפיצוציה

זה אמור היה להיות השוד המושלם, אבל טעות אחת קטנה של השודד גרמה לו להיתפס תוך זמן קצר: שני רעולי פנים נכנסו לפיצוציה בתחנת דלק בקריית גת לפני כחודש. "כל הכסף בשקית!", צעקו השודדים על המוכר בפיצוציה כשהם מאיימים עליו בסכין ובמטף. "לא ללחוץ על הכפתורים, ידיים מאחורי העורף! את כל הכסף! עכשיו!"

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אלא שאחד השודדים לא כיסה היטב את פניו עם חולצתו, ולרגע בצבצה אחת משיניו הקדמיות שהייתה שבורה. המראה הזה הספיק למוכר כדי לזהות את אחד מלקוחות הפיצוציה הקבועים.

"אם אתה רואה בן אדם כמעט כל לילה, לא תזהה אותו?", אמר מוכר הפיצוציה שנשדד לחדשות 2. "זה אפילו מצחיק כמה שזה היה חובבני. אפילו שקית הוא לקח ממני. טביעות אצבע, כל השטויות האלו".

השודדים אמנם נמלטו עם 1,200 שקלים בידיהם, והם גם שרפו את הבגדים בניסיון לטשטש ראיות ולהקשות על המשטרה לתפוס אותם, אבל צוות חקירה מיוחד של מרחב לכיש בפיקודו של סנ"צ עופר שומר, מפקד תחנת קריית גת, הצליח לתפוס את השניים תוך זמן קצר. שני החשודים נעצרו, ולפני כשבוע הוגש נגדם כתב אישום בגין שוד.