אישום: רצח את זוגתו ב-50 דקירות סכין

אחרי 23 שנות נישואין החליטה אביטל רוקח כי היא רוצה להיפרד מבעלה ולהתחיל פרק חדש בחייה. על פי כתב האישום שהוגש נגדו, החליט הבעל אחרת: הוא ארב לה בחדר המדרגות שבביתה כשהוא חמוש בסכין ובגרזן, ושם רצח אותה בעשרות דקירות סכין. הפרקליטות ביקשה לעצור אותו עד תום ההליכים נגדו

לפחות 50 דקירות. ארכיון (דוברות משטרת אילת)

כתב אישום הוגש היום (רביעי) לבית המשפט המחוזי בירושלים נגד שמואל דטיאשוילי, תושב העיר בן 47, בגין רצח זוגתו לשעבר, אביטל רוקח, בלא פחות מ-50 דקירות סכין.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מכתב האישום עולה כי לפני שלוש שנים החליטה המנוחה לסיים את 23 שנות נישואיה לנאשם ופתחה בהליכי גירושין. זה מצדו סירב לתת לה גט, והחל לנהוג כלפיה באובססיביות, תוך הטרדות ואיומים. בעקבות מעשים אלו אף הגישה הנרצחת שתי תלונות במשטרה נגד הנאשם, לאחר שזה תקף אותה בביתו.

על פי כתב האישום נגדו, בחודש ספטמבר האחרון הפר דטיאשוילי את צו ההרחקה שהוצא נגדו, והגיע אל ביתה של זוגתו לשעבר כשהוא חמוש בסכין ובגרזן. עם הגיעו למקום, ארב הנאשם בחדר המדרגות והמתין לה. כשהמנוחה יצאה מהדירה לעבודתה, התנפל עליה הנאשם ודקר אותה מספר פעמים. לאחר שהתמוטטה על הקרקע, המשיך הנאשם לדקור אותה שוב ושוב בכל חלקי גופה עד שמתה.

כתב האישום נגד דטיאשוילי מייחס לו רצח בדם קר ובכוונה תחילה. הפרקליטות הגישה בקשה להשאירו במעצר עד תום ההליכים נגדו.