האיזמל חדר את הרחם וחתך את ראש התינוקת

רגע הלידה עבור זוג הורים מאזור ירושלים הפך מרגע מאושר לרגע מבהיל במיוחד - במהלך הניתוח הקיסרי חדר איזמל המנתח של ביה"ח לניאדו את הרחם וחתך את התינוקת בראשה. בתביעה שהגישו ההורים הם דורשים לפצותם וטוענים שלצלקת שבראשה של בתם עשויות להיות השלכות לכל חייה. ביה"ח: "התביעה טרם התקבלה"

ההתרגשות התחלפה בבהלה. ארכיון (חדשות 2)

עבור זוג הורים מאזור ירושלים, רגע לידת בתם הפך באחת מרגע מלא אושר לרגע מבעית - כשבמהלך הניתוח הקיסרי חדר איזמל המנתח את רחם האם וחתך בשוגג את התינוקת בראשה. בתביעה שהגישו ההורים בימים האחרונים, דורש הזוג מבית החולים "לניאדו" בנתניה פיצויים בגין הרשלנות של המנתח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש לפני כשנה וחצי. בתביעה שהגישו לבית משפט השלום בתל אביב, באמצעות עו"ד נעם יהל, מתארים ההורים את הרגע שבו הגיחה התינוקת מבטן אמה בפנים מכוסות דם, וכיצד ההתרגשות מהמאורע המשמח התחלפה בבהלה.

"מיד לאחר הלידה הובאה התינוקת אל האם, שלתדהמתה הרבה גילתה כי כל פניה של התינוקת הרכה היו מכוסות בדם", נכתב בכתב התביעה שהגישו ההורים לאחרונה.

בית החולים לניאדו בנתניה (רויטרס)
 

בנוגע לנזק שנגרם לבתם מפרטים ההורים וכותבים כי "פגמים אסתטיים חיצוניים עשויים לפגוע בדימוי העצמי של התובעת בהמשך חייה. צלקת מכוערת בראש אינה דבר קל לכל אישה, אי לכך התובעת תטען כי לתאונה זו עשויות להיות השלכות מרחיקות לכת על המשך חייה".

עו"ד נעם יהל (יח"צ)


מבית חולים לניאדו נמסר בתגובה: "בית החולים טרם קיבל את כתב התביעה. כשיתקבל ינוהל הנושא מול בית המשפט".

לפניות לכתב: Itaia@ch2news.tv