האב שהורשע בהריגת בנו: "הורשעתי על לא עוול בכפי"‎

לפני שנתיים וחצי התקשר אב למד"א והודיע שהתינוק שלו לא נושם. כעבור מספר ימים מת התינוק והאב הואשם בהריגתו. לדברי המשטרה האב איבד את העשתונות וטלטל את התינוק כדי להשתיק אותו. לדברי האב הוא לא טלטל אותו מעולם. אתמול, הוא הורשע בהריגה. כעת, אחרי ההרשעה, הוא מוסר לנו את גרסתו

שעות ספורות לאחר שבית המשפט הרשיע אותו בהריגת בנו, התייצב "האב המטלטל" מול המצלמה ופרש את גרסתו. בריאיון בלעדי ל"אולפן שישי", הוא טוען כי מעולם לא פעל באלימות כלפי ילדיו וכי המשטרה לא ביצעה את הבדיקות הנדרשות על מנת לבדוק את הגורם האמיתי שהביא למות בנו התינוק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני מבין (את הכרעת הדין) אך לא מעכל את זה, אין שום סיבה שאני אהיה מאחורי סורג ובריח. אני חף מפשע, הורשעתי על לא עוול בכפי. הילדים זה הדבר הכי חשוב לי בעולם. זה פשוט לא יאומן, זה סיוט לאור יום, סיוט שנקלענו אליו. אנחנו עברנו טרגדיה נוראית, אני איבדתי ילד, וזה קשה לי. אני עדיין לא מעכל את הגזירה הנוראית הזאת", הוא מספר.

משפחת האב בהכרעת הדין, אתמול (איתי עמיקם, חדשות 2)

הוא מכחיש, גם אחרי הכרעת הדין, שפגע במי מילדיו: "אני מעולם לא התנהגתי באגרסיביות עם הילדים שלי. אגרסיביות זאת חוסר אחריות, זה כמו לקחת תינוק ולזרוק אותו, זה סוג של חוסר אכפתיות טוטאלי כלפי הילדים שלי וזה רחוק ממני שנות אור. יש רגעים של חוסר סבלנות, אבל לא בצורה קיצונית כמו שהאם הגדירה את זה".